Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/43416/virtual/www/ast/templates/z_barokamu_amstaf/functions.php on line 196

Jsme na světě.  Narodili jsme se 30.7.2019 :-).  K odběru je krásná modrá, žíhaná holčička s bílými znaky. 

 

V naší chovatelské stanici přistupujeme k volbě rodičovských párů s velkou pečlivostí. Naše štěňátka jsou vždy pouze po rodičích prostých ataxie (ataxie clear).

V chovu usilujeme o odchov zdravých psích jedinců s kvalitním exteriérem a výbornou povahou.

Štěňátka jsou vychována v domácím prostředí, jsou plně socializovaná.Štěňátka jdou k novým majitelům nejdříve v 8 týdnech věku. Jsou očkována, odčervena, čipována a prohlédnuta veterinárním lékařem, který jim vystavil na základě vyšetření a očkování zdravotní průkaz.

Pro štěňátka hledáme zodpovědné majitele, kteří ví, že pes je živý tvor a ne věc, kterou mohou, když se jim znelíbí, odložit !!!!!

Jsou si vědomi několikaletého závazku!!! Pouze pro tyto zájemce jsou naše štěňátka určena.

Noví majitelé našich štěňátek od nás obdrží:

  • kupní smlouvu
  • zdravotní průkaz se záznamy o provedených očkováních a odčervení
  • štěněcí balíček
  • po vystavení plemennou knihou Průkaz původu štěněte

Předběžné rezervace na štěňátka přijímáme celoročně na základě vypsaného dotazníku. V případě zájmu o štěně z naší chovatelské stanice nám prosím napište pár slov o sobě a co chcete a můžete štěňátku nabídnout. Závazné rezervace s uhrazením rezervační zálohy přijímáme až po narození štěňátek. V případě zájmu o zaslání dotazníku nás prosím kontaktujte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.