Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/43416/virtual/www/knirac/templates/z_barokamu_no_border/functions.php on line 196
Jsme na světě!!! Maminkou je Theodorka (JCh. Theodora Jingle Owen z Barokamu)  a tatínkem se stal poprvé Nordík (Nord Strom More Ocharovania). Narodili jsme se 25.8.2019.  Je nás 8 mrňousků. 3 holčičky a 5 kluků. Předběžné rezervace přijímáme  na základě vypsaného dotazníku pro zájemce o štěňátko z naší chovatelské stanice již nyní. V případě Vašeho zájmu o zaslání dotazníku pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V naší chovatelské stanici přistupujeme k volbě rodičovských párů s velkou pečlivostí.

V chovu usilujeme o odchov zdravých psích jedinců s kvalitním exteriérem a výbornou povahou.

Štěňátka jsou vychována v domácím prostředí, jsou plně socializovaná.

Ponecháváme štěňátkům přirozený nekupírovaný ocas, tak jak to odpovídá dikci standardu plemene.

Štěňátka jdou k novým majitelům nejdříve v 8 týdnech věku. Jsou čipovaná, očkovaná, odčervená a prohlédnutá veterinářem, který jim vystavil na základě vyšetření, očkování a čipování Pas zvířete v zájmovém chovu .

Pro štěňátka hledáme zodpovědné majitele.

Noví majitelé našich štěňátek od nás obdrží:

  • kupní smlouvu
  • Pas zvířete v zájmovém chovu se záznamy o provedených očkováních ,odčervení a čipování
  • štěněcí balíček
  • po vystavení plemennou knihou Průkaz původu štěněte

 

Předběžné rezervace na štěňátka přijímáme celoročně na základě vypsaného dotazníku pro zájemce o "BAROKAMÍ" štěňátko. V případě zájmu o štěně z naší chovatelské stanice nám prosím napište pár slov o sobě a co chcete a můžete štěňátku nabídnout. Závazné rezervace s uhrazením rezervační zálohy přijímáme až po narození štěňátek. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.