V současné době žádná štěňátka nemáme a neplánujeme.

 

V naší chovatelské stanici přistupujeme k volbě rodičovských párů s velkou pečlivostí. Naše štěňátka jsou vždy pouze po rodičích prostých ataxie (ataxie clear), s vlastním genetickým profilem, zdravotně testovaných.

V chovu usilujeme o odchov zdravých psích jedinců s kvalitním exteriérem a výbornou povahou.

Štěňátka jsou vychována v domácím prostředí, jsou plně socializovaná. Štěňátka jdou k novým majitelům nejdříve v 8 týdnech věku. Jsou očkována, odčervena, čipována registrovaným čipem a prohlédnuta veterinárním lékařem, který jim vystavil na základě vyšetření a očkování zdravotní průkaz. Štěňátka dostávají aktivační kód s možností aktivace zdravotního pojištění v případě zájmu od termínu odběru.

Pro štěňátka hledáme zodpovědné majitele, kteří ví, že pes je živý tvor a ne věc, kterou mohou, když se jim znelíbí, odložit !!!!!

Jsou si vědomi několikaletého závazku!!! Pouze pro tyto zájemce jsou naše štěňátka určena.

Noví majitelé našich štěňátek od nás obdrží:

  • kupní smlouvu
  • zdravotní průkaz se záznamy o provedených očkováních a odčervení
  • štěněcí balíček
  • po vystavení plemennou knihou Průkaz původu štěněte

Předběžné rezervace na štěňátka přijímáme celoročně na základě vypsaného dotazníku. V případě zájmu o štěně z naší chovatelské stanice nám prosím napište pár slov o sobě a co chcete a můžete štěňátku nabídnout. Závazné rezervace s uhrazením rezervační zálohy přijímáme až po narození štěňátek. V případě zájmu o zaslání dotazníku nás prosím kontaktujte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.