14.12.2013 - Všechna štěňátka jsou již v nových domovech/PF 2014

Štěňátka Tesinky a Quínečka (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) jsou již v nových domovech. Přejeme jim hodně štěstí v životě a páníčkům hodně radostí s jejich vousáčky :-).

Všem majitelům našich štěňátek, naší velké Barokamí rodince, přejeme krásné svátky vánoční plné klidu a pohody a do Nového roku 2014 jen to nejlepší, co si všichni přejí. Předem děkujeme za zprávičky a fotečky ze života Barokamíčků :-).

13.12.2013 - Mimínci se rozcházejí do nových domovů/ Poslední společné video

Štěňátka Tesinky a Quínečka (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) se postupně rozcházejí do světa, do nových domovů, k novým rodinám. Jsou naočkovaní, očipovaní, 3 x odčervení, upravení, mají nachystané "kufříčky" s výbavičkou :-). Více informací a foto zde.

03.12.2013 - Máme štěňátka/We have puppies/Přidáno nové foto!

Tak jsme všichni dostali píchanečky. Jeden malinký (prý je to očkování) a jeden větší ( prý to je chip). Vůbec jsme neplakali, jsme moc stateční. Paní doktorka nás moc chválila. Vážíme kolem 1700 g a už nás ostříhali, tak vypadáme jako malí kníračci :-). Přidáno nové foto ke každému štěňátku jednotlivě (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Více informací a foto zde.

20.11.2013 - Máme štěňátka/We have puppies/Přidáno nové video!

Přidáno nové video štěňátek Tesinky (Contessa Diablo z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Více informací a foto zde.

11.11.2013 - Máme štěňátka/We have puppies/Přidáno nové foto!

Přidáno nové foto 22-denních štěňátek Tesinky (Contessa Diablo z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Více informací a foto zde.

07.11.2013 - Máme štěňátka/We have puppies/Přidáno nové video!

Přidáno nové video 19-ti denních štěňátek Tesinky (Contessa Diablo z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Více informací zde.

27.10.2013 - Máme štěňátka/We have puppies/Přidáno nové foto!

Přidáno nové foto a video týdenních štěňátek Tesinky (Contessa Diablo z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). Máme 4 štěňulky (4 puppies), 2 holčičky (2 female) a 2 kluky (2 male). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Více informací zde.

 

 

26.10.2013 - Nové foto- M- Speede Quiento z Barokamu a Nanny Fantagira z Barokamu

Přidáno foto 6-ti měsíčního Speedeho (M-Speedy Quiento z Barokamu) z odchovu "M" a 5-ti měsíční Nannynky z odchovu "N" . Děkujeme páníčkům za zprávičky a fotky.

20.10.2013 - Máme štěňátka/We have puppies

V neděli 20.10.2013 porodila Tesinka (Contessa Diablo z Barokamu) 4 štěňulky, 2 holčičky (2 female) a 2 kluky (2 male). Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru budou od 09.12.2013. K zadání 1 holčička a 1 chlapeček. Více informací zde.

 

11.10.2013 - Štěňátka/Puppies!!!

Tesinka a Quíneček budou mít štěňátka. Termín porodu vychází na 19.10.2013. Předběžné rezervace přijímáme již nyní. Více informací, foto a videa štěňátek ze stejného spojení z minulého roku najdete zde.

11.10.2013 - Foto Nellinky (Nelly Fantagira z Barokamu)

Přidáno foto 4,5 měsícu staré Nellinky z odchovu "N" narozené 26.5.2013. Maminkou je Fantagira Princes z Barokamu a tatínkem Quiento Pepper Bikin dvor.

 
09.10.2013 - Foto Kinga a Kipra Quienta z Barokamu!!!

Přidány fotky kluků odchovu "K" narozených 15.3.2012. Maminkou je Fantagira Princes z Barokamu a tatínkem Quiento Pepper Bikin dvor.

16.09.2013 - M-Speedy Quiento z Barokamu-foto!

Foto 4 měsíčního syna naší Jingl a Quínečka (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) rodiny Staniševských.

14.08.2013 - Vyšetření očí na dědičné vady!!!

Dnes všichni naši knírači podstoupili v Ostravě u MVDr. Stani po dvou letech povinné vyšetření očí na dědičné oční vady. Všichni mají oči v pořádku, jsou zdrávi.

29.07.2013 - Všechna štěňátka jsou již v nových domovech!!!

Štěňátka Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) jsou již u nových rodin v nových domovech. Přejeme všem mimínkům hodně štěstí v jejich životech a páníčkům hodně radostí s jejich psími kamarády. Děkujeme za zasílání informací a foteček mimčat :-). Více informací, foto a videa odchovu "N" zde.

21.07.2013 - Mimínci se rozcházejí do nových domovů/ We have puppies!!!

Štěňátka Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) se postupně rozcházejí do světa, do nových domovů, k novým rodinám. Jsou naočkovaní, očipovaní, 3 x odčervení, upravení, mají nachystané "kufříčky" s výbavičkou :-). Na svou novou rodinu ještě čeká chlapeček Noblík . Více informací, foto a videa zde.

13.07.2013 - Nové foto štěňátek/We have puppies for booking!!!

Přidáno nové foto všech štěňátek Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Už jsme naočkovaní, očipovaní, 3 x odčervení, upravení, máme nachystané "kufříčky" a můžeme k novým páníčkům do světa. Na své nové rodiny ještě čekají kluci Nedík a Noblík . Více informací, fota a videa zde.nancy 1

03.07.2013 - Přidáno nové video pětitýdenních mimínků/We have puppies for booking!!!

Přidáno nové video pětitýdenních štěňátek Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Papáme pořád maminčino a babiččino mlíčko, už taky granulky. Přes den jsme venku, kde trénujeme tlapičky a hlídání za plotem, když jsem unavení z té těžké práce, tak spinkáme. Pokoušíme se štěkat na koníčky, ovečku, slepičky. Hrajeme si se Sofinkou. Okusujeme ji botičky, šatičky. K rezervaci ještě dva kluci a jedna holčička. Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru od 15.7.2013. Více informací zde.

 

 

24.06.2013 - Přidáno nové video čtyřtýdenních mimínků/We have puppies for booking!!!

Přidáno nové video čtyřtýdenních štěňátek Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Už jsme dvakrát odčervení, máme ostříhané drápky a snažíme se používat nožičky k chůzi, eventuelně k běhu, výskoku :-)))). Papáme mlíčko naší maminky, občas tety Gábinky a babičky Princesky, která se kvůli nám v 10-ti leteh rozkojila a na 100% pomáhá mamince se o nás starat. Máme 7 štěňátek, 4 holčičky (4 females) a 3 kluky (3 males) . Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru budou od 15.7.2013. Více informací zde.

19.06.2013 - Přidáno nové foto a video třítýdenních mimínků/We have puppies for booking!!!

Přidáno nové foto a video třítýdenních štěňátek Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Máme 7 štěňátek, 4 holčičky (4 females) a 3 kluky (3 males) . Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru budou od 15.7.2013. Více informací zde.

 

11.06.2013 - Přidáno nové společné foto 15-ti denních mimínků/We have puppies

Přidáno nové společné foto 15-ti denních štěňátek Fanynky a Quínečka (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). V neděli jsme poprvé odčerveni. Máme 7 krásných štěňátek, 4 holčičky (4 females) a 3 kluky (3 males) . Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru budou od 15.7.2013. Více informací zde.

06.06.2013 - Přidáno nové foto 10-ti denních mimínků/We have puppies

Přidáno nové foto k jednotlivým štěňátkům Fanynky (Fantagira Princes z Barokamu). Máme 7 krásných štěňátek, 4 holčičky (4 females) a 3 kluky (3 males) . Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru budou od 15.7.2013. Více informací zde.

27.05.2013 - Máme štěňátka/We have puppies

V neděli 26.5.2013 porodila Fanynka (Fantagira Princes z Barokamu) 7 krásných štěňátek, 4 holčičky (4 females) a 3 kluky (3 males) . Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). K odběru budou od 15.7.2013. Více informací zde.

26.05.2013 - Všichni mimínci odchovu "M" jsou již v nových domovech

Přidáno nové foto a video kníračích mimínků odchovu "M" focené den před tím, než se postupně rozlétli do svých nových domovů . Přejeme všem našim štěňátkům hodně štěstíčka v životě a jejich novým páníčkům jen samé radosti s jejich fousáčky :-). Budeme se těšit na zprávičky a fotky z jejich nových domovů. Děkujeme. Více informací, foto a videa zde.

19.05.2013 - Už jsme upravení na malinké kníračky :-)

Přidáno nové foto 6-ti týdenních štěňátek Jingl (Jingle Fantagira z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). Mimuška už jsou očipovaná, naočkovaná a pomaličku se připravují "vylétnout z hnízda". Volný k odběru ještě jeden chlapeček Ma-Scot Quiento z Barokamu. Více informací zde.

Každým dnem očekáváme narození štěňátek Fanynky (Fantagira Princes z Barokamu) a Quínečka. Předběžné rezervace přijímáme již nyní. Více informací zde.

16.05.2013 - Nová videa "M"

Dnes přidána nová videa 6-ti týdenních kníračích mimínků odchovu "M". Už běháme venku spolu s tátou, maminkou, babičkou, prababičkou a tetičkou :-). Taky se strejdou Fadíkem a tetou Gábinkou a řádíme s amstafíma bráškama a sestřičkama.Přes den jsme venku a na noc nás naše lidská maminka nosí do domečku do pelíšku, kde spinkáme spolu s maminkou.Na všechna štěňáta už se těší jejich páníčci, jenom já Skotík (Ma-Scot Quiento z Barokamu) ještě na toho svého čekám. V pondělí nás čeká očkování a čipování a od 23.5.můžeme do světa. Více informací, foto a videa ve štěňatech.

Fanynka (Fantagira Princes z Barokamu) se už krásně kulatí.

Tatínkem bude opět náš Quíneček (Quiento Pepper Bikin dvor). Jde o opakované spojení tohoto rodičovského páru z minulého roku-odchov "K". Více informací ve štěňatech.Narození štěňátek očekáváme od 23.5.2013. Předběžné rezervace přijímáme již nyní.

02.05.2013 - Už začínáme chodit

Přidáno nové foto 4 týdenních štěňátek Jingl (Jingle Fantagira z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). K odběru budou od 23.5.2013. K rezervaci již pouze 1 chlapeček. Více informací zde.

16.04.2013 - Už máme otevřená očička

Přidáno nové foto 13-ti denních štěňátek Jingl (Jingle Fantagira z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). K odběru budou od 23.5.2013. Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. K rezervaci již pouze 1 chlapeček. Více informací zde.

 

15.04.2013 – Nové fotky

Přidáno nové foto 12-ti denních štěňátek Jingl (Jingle Fantagira z Barokamu) a Quínečka (Quiento Pepper Bikin dvor). K odběru budou od 23.5.2013. Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. K rezervaci již pouze 2 kluci. Více informací zde.

13.04.2013 - Lapet Contessa z Barokamu

Dne 6.4.2013 se Lapet Contessa z Barokamu "AJDA" zúčastnila dogtrekkingu v délce 19 km s časem 4:30 min. za teploty 3 st.C. Ajduška vše zvládla bez problémů. Gratulujeme. Děkujeme za zprávu a fotky paní Hance Maláskové a paničce Marii Kazdové.

06.04.2013 - Máme štěňátka

Ve středu 3.4.2013 porodila Jingl Fantagira z Barokamu 6 krásných zdravých štěňátek. 4 kluky a 2 holčičky. Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. K odběru budou štěňátka od 23.5.2013. K zadání máme už pouze 2 kluky. Více informací a foto jednotlivých štěňátek zde.

04.03.2013 - Březost potvrzena

Dnes byla sonografickým vyšetřením potvrzena gravidita Jingle Fantagiry z Barokamu. Dle odhadu paní doktorky má Jinglinka v bříšku 4-5 mimínků. Více informací ve štěňatech. Narození štěňátek očekáváme kolem 5.4.2013. Rezervovat štěňátka si můžete již nyní.

01.01.2013 - Vítáme v Novém roce 2013

Děkujeme všem páníčkům našich odchovaných psích mímínků za zaslaná přání, fotky a zprávičky o jejich čtyřnohých miláčcích.

_____________________________________________________________________________

ARCHIV

2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008