08.08.2018 - Máme štěňátka!!!

Jsme na světě!!! Maminkou je poprvé Ebinka (EBERE Gabana z Barokamu), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem SIGI  (Secret Touch A Single Man). Porod proběhl přirozeně bez komplikací. Je nás celkem 9, kluci 2 a holčiček 7. Další info a foto  Ebinky štěňátek zde.

10.8.2018 porodila Darinka (Darkness Niziolek) také zcela přirozeně krásných 8 psích mimínků- 4 kluky a 4 holčičky. Další info a foto štěňátek Darinky zde.

28.07.2018- Očekáváme dvojnásobnou radostnou událost v naší BAROKAMÍ rodině :-)))

Máme nakryto. Březost potvrzena a ve dnech 10. a 12.8.2018 očekáváme narození štěňátek. Otcem bude úspěšný, krásný, importovaný pes SECRET TOUCH A SINGLE MAN "SIGI".  Maminkou se poprvé stane "EBINKA" Ebere Gabana z Barokamu a podruhé "Darinka" Darkness Niziolek. Více informací najdete zde v rubrice štěňata.

25.07.2018- Pozdravy z prázdnin a úspěch Fiony Darkness z Barokamu

Děkujeme páníčkům Barokamíků za pozdravy z prázdnin, za krásná videa a fotografie z dovolených, z hor, od moře,... a samozřejmě se těšíme na další. Barokamíci také sportují. A úspěšně. FIONA DARKNESS Z BAROKAMU obsadila krásné 3. a 1. místo v soutěži DOG RACING. Blahopřejeme Fionce s její paničkou Janou Kafkovou a přejeme mnoho dalších úspěchů. 

01.01.2018- Vítáme v Novém roce 2018!!!

Děkujeme moc všem, kteří reagovali na vánoční a novoroční přání Z Barokamu a zaslali nám vánoční pozdravy, zprávy a fotečky Barokamíčků. Jsme moc rádi, že se Vás tolik ozvalo.  Děkujeme. V Novém roce přejeme Vám všem hodně zdraví a úspěchů.

PF 2018- Ze srdce děkuji Všem páníčkům našich odchovů za skvělou péči, kterou Barokamíčkům v jejich životech poskytují. Přeji pevné zdraví a mnoho štěstí ve všem, do čeho se společně pustíte :-)

19.11.2017- Amirka (Aiwi Veni_em-staff) na svých prvních dvou výstavách VELMI NADĚJNÁ :-)

Vnučka našeho Fadíka (Fady Ullah z Katu) "Amirka"- Aiwi Veni-em-staff  (Cimoni Carny Fady z Barokamu x Sunny Rose Inexis z Katu) získala 19.11.2017 v Polsku na výstavě v  Zakrzowě ve třídě dorostu ocenění VELMI NADĚJNÁ 1 (judge: Lukasz Koźlarek). 

Dne 5.11.2017 na MVP v PRAZE získala na své první výstavě ve třídě dorostu ocenění VELMI NADĚJNÁ 4 (judge: Darko Drobnjak).

10.09.2017- Ebinka splnila podmínky zařazení do chovu!!!

Dne 9.9.2017 a 10.9.2017  Ebinka (Ebere Gabana z Barokamu- Gabana Katcha's jacket x Immness Dewil's Advocate) absolvovala klubovou výstavu, následně úspěšně absolvovala bonitaci. Tímto splnila podmínky zařazení do chovu a stává se chovnou fenou plemene AST.  Za přípravu a předvedení děkujeme Sáře Pešatové Kršíkové. Další info a foto Ebi najdete zde.

03.09.2017- Ebere Gabana z Barokamu- VÝBORNÁ  1,VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ!!!

Na XXI. Krajskou výstavu psů v Dolním Benešově  jsme vyjely také s naší amstafí slečnou Ebinkou (Ebere Gabana z Barokamu- Gabana Katcha's jacket x  Immness Dewil's Advocate). Ebinka získala v meziřídě ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Za předvedení děkujeme Sáře Pešatové Kršíkové. Další foto a info Ebinky zde.

 

01.09.2017- CHS z Barokamu má nově vytvořené logo :-)

Chovatelská stanice z Barokamu si nadělila ke svému 22. letému výročí své existence vektorové logo. Vytvořila nám ho Lucie Dušková  (Niarra Pro). Moc děkujeme.

01.08.2017 - Všechna štěňátka již mají své páníčky!!!

Všechna štěňátka již našla své páníčky a nové rodiny a postupně se rozcházejí do nových domovů. Přejeme jim ten nejkrásnější psí život s jejich milovanou a milující rodinou. Budeme se těšit na zprávy a fotečky z jejich domovů a výletů. Maminkou se stala poprvé Darinka (Darkness Niziolek), fena importovaná z Polska a tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Mamince Darince děkujeme za její skvělou péči o tlupu hladových "piraňek" :-) a tatínkovi Carnymu za taková krásná "mimčata".
Dík patří také Adélce a Václavovi, majitelům Carnyho.
Další info a foto štěňátek z dochovu "F" najdete zde.

17.07.2017 - EBERE Gabana z Barokamu-nové foto

Přidáno nové foto naší roční EBINKY (Ebere Gabana z Barokamu). Maminkou Ebinky je naše GABANA Katcha's jacket a tatínkem pes importovaný z Polska IMMNESS Devil's Advocate. Další foto Ebinky zde.

11.07.2017 - Máme štěňátka- rosteme a rosteme a ..........!!!

Tak jsme na světě 1 měsíc a z původních cca 450 gramů už jsou krásná necelá 2 kilečka :-))). Papáme mámino mlíčko a k tomu už nám lidská maminka přidává granulky s mlíčkem. Jsme dvakrát odčerveni, máme ostříhané drápky, abychom při tom našem usilovném sání mámina mlíčka nepoškrábali :-). Maminka ale na to všechno není sama. Pomáhá ji teta Ebinka, které kvůli nám také začalo téct mlíčko a naše starší sestřička Amirka má s námi také svatou trpělivost a důkladně nás omývá a hraje si s námi a to je paráda. Na hraní máme také tety, které ale vypadají jinak než my, jsou malé, chlupaté a na tlamičce mají super dlouhé chlupy, za které se perfektně tahají :-))). Prý jsou to vousy a nejsou to amstafové, ale knírači. Ale to je úplně jedno :-))). Maminkou je poprvé Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Je nás celkem 9 mimínků. 5 kluků a 4 holčičky.K rezervaci Faris Carny z Barokamu. Další info a foto jednotlivých štěňátek a společné foto najdete zde.

30.06.2017- Ebinka má vysvědčení ze psí školky

Ebinka (Ebere Gabana z Barokamu) absolvovala  s Radečkou v jarních měsících v ZKO Krnov Chomýž "Psí školku". Dostala vysvědčení, kde získala velikou 1 s hvězdičkou za zvládnutí těchto předmětů :  "Přivolání psa, ovladatelnost psa na vodítku za chůze a v klidu, ovladatelnost psa na vodítku ve skupince s jinými psy, povely sedni, lehni, vstaň, překonala kladinu nízkou, zvládla skok vysoký a skok šplhem, odložení psa a povel zůstaň." Další foto Ebinky ze psí školky najdete zde. 

18.06.2017 - Máme štěňátka- jsme na světě 9 dní!!!

Jsme na světě 9 dní a už jsme zdvojnásobili svou hmotnost. Maminkou je poprvé Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Je nás celkem 9 mimínků. Kluků 5 a holčičky jsme 4. Další info a foto jednotlivých štěňátek a společné foto najdete zde.

09.06.2017 - Máme štěňátka!!!

Jsme na světě!!! Maminkou je poprvé Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Je nás celkem 9. Kluků 5 a holčičky jsme 4. Další info a foto jednotlivých štěňátek zde.

21.05.2017 - Budeme mít štěňátka!!!

Březost Darinky na sonu je potvrzena :-). Maminkou bude poprvé naše Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Narození štěňátek budeme netrpělivě očekávat 13.6.2017. Předběžné nezávazné rezervace přijímáme již nyní. Další info zde.

13.05.2017- Erasto Immness z Barokamu na klubové výstavě v Teplicích ve třídě mladých VÝBORNÝ!!!

Erastík získal na Klubové výstavě AST v Teplicích od ruské rozhodčí Larisy Ivanové ve třídě mladých ocenění VÝBORNÝ. Blahopřejeme. Další info a foto Erastíka zde.

12.04.2017- AMIRA (Aiwi Veni-em-staff) nový člen rodiny :-)))))

Máme doma vnučku našeho Fadíka- Fady Ullah z Katu a naší Gábinky- Gabana Katcha's jacket.

01.02.2017 - Skvělé sportovní úspěchy Bedřicha v roce 2016 (Bomani Fady z Barokamu)

Nový rok opět začínáme součtem skvělých sportovních výsledků Bédi (Bomani Fady z Barokamu). V roce 2016 Béďa se svou paničkou splnil zkoušku FPR 2 (12.6.2016). Dále absolvoval tyto závody: " Čarodějnický pohárek dle ZVV1", kde obsadil 2. místo, "Mísařův memoriál dle ZVV", kde obsadil 1. místo," Po stopách toulovce" 89 km, kde získal 14.místo - dogtrekking,"Krajem Karla Hynka Máchy" 48 km kde obsadil 6. místo - dogtrekking, "Nightbforest race " 10 km kde získal 4. místo - cane cross. Obrovská gratulace a díky.

01.01.2017 - Vítáme v novém roce 2017!

____________________________________________________________________________________

ARCHIV

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009