28.7.2021- Jsme na světě!!!

Tak už je to tady. Jsme na světě. Je nás 9- 4 kluci a 5 holčiček. Jsme moc šikovní, maminka zvládla porod luxusně a vzorně se stará. Foto všech dětiček jednotlivě nafocených najdete zde. K rezervaci (dark blue x black) holčička LINDIWE a (modrý) chlapeček LISIMBA.

 

27.7.2021- Budeme mít miminka !!!

Maminkou odchovu "L" bude Ebinka, termín porodu vychází na 29.7.2021. Už máme vše připraveno a čekáme. Ebinka je kulatá jako "hruštička" :-) a v tom horku funí jako "mašinka". Úplně s ní soucítím, a to jsem čekala miminko 3 x a pokaždé jenom jedno :-). Je to naše statečná holka. Ale já jí říkala, že je Vás čekajících hodně, tak ať se pokusí udělat radost co nejvíce rodinkám :-). 

Darinka vypadá, že v posledním svém odchovu "M" bude mít pouze jedno miminko, možná dvě. Paní doktorka na sonu koukala z jedné i z druhé strany a nevěděla, jestli okukuje stále to jedno nebo jsou dvě miminka vedle sebe :-), tak uvidíme. No jestli bude jedno, tak to bude mamánek :-). Darinka má termín 14.8. Moc se těšíme :-). Více informací včetně rodokmenu obou rodičovských spojení s fotografiemi najdete ve štěňatech nebo odchov "L" zde a odchov "M" zde.

14.01.2021- V létě plánujeme štěňátka z těchto dvou spojení :-). Darinka si naposledy užije maminkovství a půjde do zaslouženého rodičovského důchodu. 

 

PF 2021- Krásné VÁNOCE a vše dobré do roku 2021

Vážená a milá naše „Barokamí rodinko“ dvounohá a čtyřnohá. Blíží se nám nádherné sváteční vánoční dny a do konce roku chybí už jen pár dní. Přejeme Vám všem, aby tyto dny byly naplněné pouze radostí a štěstím, stejně jako všechny dny nového roku 2021. Z celého srdce Vám děkujeme za Vaši lásku a péči, kterou věnujete Vašim Barokamíčkům. Děkujeme všem báječným lidem za záchranu dvou nešťastníků, Chloe a Haarise, kterým bohužel nebylo dopřáno najít na první pokus hodnou rodinu. 

21.09.2020- Miminka odchovu "J" a "K" jsou v nových domovech

Všechna letošní miminka z  odchovů "J" a "K" jsou u svých nových milujících rodin. Podle zpráviček a fotek z nových domovů jsme moc šikovní a máme se báječně. Zlatíčka mějte krásný život a páníčci Vám přehjeme hodně radostí s Vašimi Barokamíčky :-).

06.09.2020- Chystáme se do světa

Miminka z odchovu "J" se  rozcházejí do světa. Snad jsme těm našim  psím dětem vybrali  ty nejlepší rodinky pod sluncem a prožijí spolu krásný život. Z celého srdce jim to přeji. Tak Barokamíčci,  šup a vykročit do nového života pravou ťapkou :-)

12.08.2020- K REZERVACI JEŠTĚ 1 KRÁSNÝ KLUK!!!

Na svou milující rodinu ještě čeká 1 krásný nadějný kluk z odchovu "J" od Ebinky  černý x tmavě modrý chlapeček s bílými znaky a puntíkem na čele JOHARI Ebe-Lux z Barokamu, který bude k odběru od 6.9.2020 .

 

29.7.2020- Máme miminka !!!

29.7.2020 Darinka porodila 4 dětičky, kluky jako buky :-). Maminkou je Darinka (Darkness Niziolek) a tatínkem Lux (Ch. Altair Joshua Elwer Staff). Více informací a foto štěňátek zde.K rezervaci ještě dva kluci- Kovu a Karim dar-Lux z Barokamu. Termín odběru je 17.9.2020. Opakované spojení z minulého roku- odchov "CH".  

 

18.7.2020- Máme miminka !!!

18.7.2020 Ebinka porodila 12 krásných dětiček. Maminkou je Ebinka (Ebere Gabana z Barokamu) a tatínkem Lux (Ch. Altair Joshua Elwer Staff). Více informací a foto štěňátek zde.  


20.6.2020- Březost potvrzena, budeme mít miminka !!!

Mám skvělou zprávu pro zájemce o štěňátko z naší chovatelské stanice. Dnes jsme po měsíci byli na ultrazvuku a Ebinka má v bříšku miminečka. Paní doktorka má nový sonografický přístroj, tak byla štěňátka krásně vidět :-). Maminkou bude Ebinka (Ebere Gabana z Barokamu) a tatínkem Lux (Ch. Altair Joshua Elwer Staff). Miminka by měla přijít na svět 22.7.2020. Moc se těšíme :-). Více informací zde. 

5/2020- Konec dobrý, všechno dobré :-) Chloe Dar-Lux z Barokamu zachráněna!!!

Protože Vás osud Chloe zajímá, musím zde s velikou radostí napsat. Je to "Příběh se šťastným koncem". Chloe je milována svou rodinou, žije šťastný psí život. Děkuji za to Lucce a její báječné rodině. A ještě jednou díky Všem, kteří byli při její záchraně jakýmkoliv  způsobem účastni.

 

2/2020- ZÁCHRANA CHLOE  DARLUX Z BAROKAMU Z KOŠIC- POVEDLO SE!!!

Vážení přátelé, Barokamíci. Ráda bych z celého srdce poděkovala pozorným a hodným lidem, lidem, kterým není lhostejný osud našich přátel, pejsků, Barokamíčků. Tato situace mi ukázala, že jsme přes pejsky opravdová Barokamí rodina a naši odchovanci jsou v těch nejlepších rodinách. A ti, kteří to štěstí bohužel neměli, i přes to, že se snažím vhodné majitele důkladně vybírat, mají šanci díky ostatním všímavým páníčkům našich odchovů, být zachráněni. Díky Petrovi, majiteli naši Iruwy, jsem se dozvěděla, že na FB na Slovensku cizí člověk, než který koupil a podle kupní smlouvy a exportního PP je majitelem sedmi měsíční fenky, nabízí Chloe k prodeji. Ještě v prosinci jsem si s majitelkou psala a podle zaslané fotografie a informace nic nenasvědčovalo tomu, že by bylo něco v nepořádku. Ihned jsem kontaktovala majitelku a začala zjišťovat, co se tedy děje. Byla jsem majitelkou ujištěna, že vše je v naprostém pořádku a fena k prodeji není, že je prodávána bez jejího vědomí. Celé to bylo prapodivné. Všechno. Na základě solidarity a zájmu Barokamíků u nás i na Slovensku jsem vytvořila na FB skupinku, kde jsme vzájemně komunikovali a hledali další informace ohledně této, pro nás všechny nepochopitelné situace. Následně jsme na základě zjištěných skutečností hledali možnosti, jak fenku zachránit, získat ji, převést do ČR a najít jí novou vhodnou milující rodinu. Neskutečně jsme se semkli a snažili se celou situaci společnými silami, samozřejmě v rámci zákona vyřešit. Lucie se nabídla, že Chloe od majitelky odkoupí a se svou rodinou se jí ujme. Díky Lucii, která má naši Inu, je už nyní Chloe na cestě DOMŮ, kde pozná, co to skutečný domov je. Nevíme, co vše si Chloe prožila, ale jsem přesvědčena, že díky rodině Lucky na vše špatné, co jí v životě potkalo, zapomene a společně budou šťastní. Ráda bych tímto poděkovala jmenovitě Lucii, Petrovi, Nelly, Káji, Darině, Rasťovi, Magdaleně, Sandře, Martinovi a všem ostatním, kteří nám a Chloe drželi pěsti. JSTE ÚŽASNÍ, DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 
     
PF 2020

Rok s rokem se sešel a máme tady VÁNOCE, konec roku a čeká nás rok nový. Děkujeme Vám všem za skvělou reprezentaci BAROKAMÍ psí rodinky na výstavách, sportovních akcích, na výletech i v běžném životě. Přejeme Vám všem krásné, klidné, pohodové a radostné VÁNOCE, do NOVÉHO roku 2020 zejména ZDRAVÍ, štěstí, lásku a úspěchy. Všem BAROKAMÍM chlupáčkům posíláme vánoční pohlazení. Děkujeme předem Vám všem za zprávičky a Vaše fotečky. Barbara Melcrová s Barokamíky, www.zbarokamu.cz

16.10.2019- Všechna miminka  z  ODCHOVU " I" jsou v nových domovech

Miminka Ebinky (EBERE Gabana z Barokamu) a tatínka SIGIHO (Secret Touch A Single Man)  už jsou v nových rodinách a věříme, že jsme jim vybrali ty nejlepší lidičky pod sluncem a budou mít krásný, báječný a spokojený život.  Těšíme se na foto a zprávičky :-)

13.09.2019- Máme krásná štěňátka k odběru z  ODCHOVU " I"

Maminkou je Ebinka (EBERE Gabana z Barokamu), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem SIGI  (Secret Touch A Single Man). Je nás celkem 12- 9 kluků  a 3 holčičky. K odběru krásná modrožíhaní fenka s bílými znaky INAYA  a nádherný mohutný trikolórní pejsek ISAM už je zarezervovaný.  Další info a foto štěňátek k odběru zde.

11.09.2019 - Všechna miminka z odchovu CH jsou již v nových domovech- přejeme všem krásný psí život :-)

ODCHOV "CH": Maminkou je Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem LUX (CH. JOSHUA ELWER STAFF). Je nás celkem 6 (kluci 3 a holčičky také 3). Všechna miminka odchovu CH se již rozcházejí do nových rodin k milujícím rodinám .  Foto a další informace o odchovu CH zde.

24.08.2019 - Máme krásná štěňátka ze dvou rodičovských spojení!!! Odchov "CH" a opakované úspěšné spojení z minulého roku- odchov "I". Přidáno foto každého štěňátka odchovu "I" zvlášť. Přijímáme závazné rezervace.

ODCHOV "CH": Maminkou je Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem LUX (CH. JOSHUA ELWER STAFF). Je nás celkem 6 (kluci 3 a holčičky také 3). K odběru budou miminka odchovu "CH" od 5.9.2019.  K rezervaci krásná zlatá holčička CHINARA .  Foto a další informace o volných psích dětech odchovu CH zde.

   

ODCHOV I: Maminkou je Ebinka (EBERE Gabana z Barokamu), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem SIGI  (Secret Touch A Single Man). Je nás celkem 12- 9 kluků  a 3 holčičky.  Další info a foto Ebinky štěňátek zde. Miminka k odběru od 18.9.2019.

04.08.2019 - Máme štěňátka- 14 dní!!! Přidáno foto každého štěňátka zvlášť. Přijímáme rezervace.

Jsme na světě 14 dní. Už koukáme, vážíme cca 1500 g a zkoušíme chodit. Vrčíme a poštěkáváme. Pijeme maminčino mlíčko a hodně spinkáme. Maminkou je Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem LUX (CH. JOSHUA ELWER STAFF). Je nás celkem 6 (kluci 3 a holčičky také 3). K odběru budou miminka  od 5.9.2019. Nové foto a další informace zde.

Máme také štěňátka z úspěšného opakovaného spojení!!! Přijímáme rezervace.

Narodily jsme se 30.07.2019 !!! Maminkou je Ebinka (EBERE Gabana z Barokamu), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem SIGI  (Secret Touch A Single Man). Porod proběhl přirozeně bez komplikací. Je nás celkem 12, kluků  9 a holčičky 3. Další info a foto Ebinky štěňátek zde. K odběru od 18.9.2019.

21.07.2019 - Máme štěňátka!!! Přijímáme rezervace.

Jsme na světě!!! Narodili jsme se 17.7.2019. Maminkou je Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem LUX (CH. JOSHUA ELWER STAFF). Porod proběhl přirozeně bez komplikací. Je nás celkem 6 (kluci 3 a holčičky také 3). K odběru budou miminka  od 5.9.2019. Foto a další informace zde.

22.06.2019- Očekáváme letní radostnou událost v naší BAROKAMÍ rodince:-)))

Máme nakryto. Březost potvrzena a kolem 20.7.2019 očekáváme narození štěňátek. Otcem bude úspěšný, krásný, importovaný pes CH. JOSHUA ELWER STAFF a maminkou "Darinka" Darkness Niziolek. Více informací včetne pedigree s fotkami předků a výsledky zdravotních testů najdete  v rubrice štěňata. Přijímáme rezervace. 

13.04.2019- Ebi s Darinkou a jejich zdravotní testy (genetika a RTG)

EBERE GABANA Z BAROKAMU- Ebi má udělaný vlastní krevní test na ATAXII, kde mutace c.296G>A v genu ARSG, způsobující onemocnění neuronální ceroidní lipofuscinózu u plemen americký stafordšírský teriér a americký pitbullteriér nebyla detekována (N/N- normální genotyp). 

Ebi má také ověřený svůj DNA profil, který je kompatibilní s ISAG 2006 a všemi následujícími standardy, má ověřený původ.

Dne 20.02.2019 absolvovala u specialisty na posuzování MVDR. Marka Pepříka rentgenové vyšetření kyčlí a loktů s čistým výsledkem (Dysplazie loketních kloubů 0/0, Dysplazie kyčelních kloubů A/A (bez příznaků dysplazie)

Darkness Niziolek- Darinka má udělaný vlastní krevní test na ATAXII, kde mutace c.296G>A v genu ARSG, způsobující onemocnění neuronální ceroidní lipofuscinózu u plemen americký stafordšírský teriér a americký pitbullteriér nebyla detekována (N/N- normální genotyp). 

Dara má také ověřený svůj DNA profil, který je kompatibilní s ISAG 2006 a všemi následujícími standardy, má ověřený původ.

20.12.2018- PF 2019- poděkování VŠEM majitelům Barokamíčků :-)

Rok s rokem se sešel a máme tady VÁNOCE, konec roku a čeká nás rok nový. Děkujeme Vám všem za skvělou reprezentaci BAROKAMÍ psí rodinky na výstavách, sportovních akcích, na výletech i v běžném životě, kde ukazujete, jak je toto plemeno úžasné a přizpůsobivé pro všechny :-). Přejeme Vám všem krásné, klidné, pohodové a radostné VÁNOCE, do NOVÉHO roku 2019 zejména ZDRAVÍ, štěstí, lásku a úspěchy. Všem BAROKAMÍM chlupáčkům posíláme pusinku a vánoční pohlazení, i těm, kteří nás již opustili a nejsou mezi námi fyzicky, ale nikdy na ně nezapomeneme.

Děkujeme předem Vám všem za zprávičky a Vaše fotečky. Barbara Melcrová s Barokamíky :-)

10.10.2018 - Jsme v nových domovech :-)

Tak už jsme ve světě u nových maminek a tatínků. Podle zpráviček, fotek a videí, které naše lidská maminka dostává do pelíšku, kde jsme se narodili, se máme všichni báječně a to je moc dobře. Maminka nám popřála, když se s námi loučila a mávala nám, aby jsme byli v životě šťastní a dělali jsme radost našim rodinám. Budeme se moc a moc snažit a jako Barokamíci k tomu máme ty nejlepší vlohy :-))))))).  Tedy říkají to lidičky, co mají naše starší bratřičky a sestřičky, tak snad tato  očekávání naplníme.

 
24.09.2018 - Máme štěňátka!!! 6 týdnů

Jsme na světě 6 týdnů a vážíme všichni kolem 4000 g a už se skoro nevejdeme na váhu . Máme za sebou znovu manikůru a pedikůru :-). Stále pijeme maminčino a tetiččino mlíčko, baštíme granulky s mlíčkem, jogurtkem, taky s masíčkem a vývarem, už jsme  2 x dostali  pastu proti červíkům a jednou tabletku. FUUUJ!!! Počasí nám dosud přálo, tak si hrajeme venku s hračkami, s amstafí  tetou Amirkou, babičkou Gabčou a fousatýma tetama a strejdama :-). Je to super, taháme je za chlupy a oni se nechají :-)))). Dokonce jsem zkoušeli mlíčko, ale ani kapka :-(.  Za plotem jsou divní tvorové- dělá to kokodák a pořád to ďobe do země, taky tady za plotem běhají nějací tučňáci, co žerou slimáky, no fuj a mezi nimi chodí nějaké čtyřnohé obludy, co frkají a zvědavě si nás prohlíží :-). Prostě vzrůšo. Taky za námi jezdí naši budoucí rodičové a to je príma. Krásně nás ňuňají a někteří u toho i roztomile šišlají :-). Asi jiný druh řeči. Naše lidská maminka nám pomaloučku chystá výbavičku do taštiček s pejskem, co tam asi bude? Jo a ještě nás prý čekají 2 injekce, říkali očkování a čipování. Nevím co to je, ale asi něco důležitého...No uvidíme, necháme se překvapit :-). Další info a nové foto všech štěňátek z odchovu G zde  a odchovu H zde.

08.09.2018 - Máme štěňátka!!! 4 týdny

Už jsme na světě 4 týdny, moc jsme vyrostli a už vážíme všichni kolem 2300 g . Máme za sebou manikůru a pedikůru :-). Pijeme maminčino a tetiččino mlíčko, papáme granulky s dobrotkama, už jsme  2 x papali i pastu proti červíkům, ještě nás prý čeká tabletka. Když svítí sluníčko, tak si hrajeme venku s tetou Amirkou, ta je nejlepší a dědečkem Fadíkem (ten nás raději obchází :-), jsme prý na něj už moc divocí, že už to není nic pro něho, ta omladina. Taky s babičkou Gabčou a fousatýma tetama a strejdama :-).  V mluvení se stále zdokonalujeme- poštěkáváme, vrčíme, kňouráme,...Další info a nové foto všech štěňátek z odchovu G zde  a odchovu H zde.

K rezervaci volná z odchovu "G" fenečka GINA Ebere z Barokamu (černá fena s bílými znaky).

K rezervaci volná z odchovu "H" fenečka HADIYA Darknes z Barokamu (černá fena s bílými znaky). 

25.08.2018 - Máme štěňátka!!! 14 dní

14 dní jsme na světě a už vážíme všichni kolem 1300 g . Pijeme maminčino mlíčko a hodně spinkáme. Koukáme na svět, pokoušíme se vstávat :-). Taky už mluvíme- poštěkáváme, vrčíme, kňouráme,...Další info a nové foto všech štěňátek z odchovu G zde  a odchovu H zde.

K rezervaci volní z odchovu "G"- GINA Ebere z Barokamu (fena), GHADA Ebere z Barokamu (fena) a GAMBA Ebere z Barokamu (fena).

K rezervaci volní z odchovu "H"- HAIDAR Sigi z Barokamu (zlatý pes), HAARIS Sigi z Barokamu (modroplavý pes), HALIMA Darknes z Barokamu (modrá fena- dark blue), HADIYA Darknes z Barokamu (černá fena s bílými znaky).

08.08.2018 - Máme štěňátka!!! Přijímáme rezervace.

Jsme na světě!!! Maminkou je poprvé Ebinka (EBERE Gabana z Barokamu), tatínkem krásný importovaný pes se skvělým původem SIGI  (Secret Touch A Single Man). Porod proběhl přirozeně bez komplikací. Je nás celkem 9, kluci 2 a holčiček 7. Další info a foto  Ebinky štěňátek zde. K odběru od 27.9.2018.

10.8.2018 porodila Darinka (Darkness Niziolek) také zcela přirozeně krásných 8 psích mimínků- 4 kluky a 4 holčičky. Další info a foto štěňátek Darinky zde. K odběru od 29.9.2018.

28.07.2018- Očekáváme dvojnásobnou radostnou událost v naší BAROKAMÍ rodině :-)))

Máme nakryto. Březost potvrzena a ve dnech 10. a 12.8.2018 očekáváme narození štěňátek. Otcem bude úspěšný, krásný, importovaný pes SECRET TOUCH A SINGLE MAN "SIGI".  Maminkou se poprvé stane "EBINKA" Ebere Gabana z Barokamu a podruhé "Darinka" Darkness Niziolek. Více informací najdete zde v rubrice štěňata.

25.07.2018- Pozdravy z prázdnin a úspěch Fiony Darkness z Barokamu

Děkujeme páníčkům Barokamíků za pozdravy z prázdnin, za krásná videa a fotografie z dovolených, z hor, od moře,... a samozřejmě se těšíme na další. Barokamíci také sportují. A úspěšně. FIONA DARKNESS Z BAROKAMU obsadila krásné 3. a 1. místo v soutěži DOG RACING. Blahopřejeme Fionce s její paničkou Janou Kafkovou a přejeme mnoho dalších úspěchů. 

01.01.2018- Vítáme v Novém roce 2018!!!

Děkujeme moc všem, kteří reagovali na vánoční a novoroční přání Z Barokamu a zaslali nám vánoční pozdravy, zprávy a fotečky Barokamíčků. Jsme moc rádi, že se Vás tolik ozvalo.  Děkujeme. V Novém roce přejeme Vám všem hodně zdraví a úspěchů.

PF 2018- Ze srdce děkuji Všem páníčkům našich odchovů za skvělou péči, kterou Barokamíčkům v jejich životech poskytují. Přeji pevné zdraví a mnoho štěstí ve všem, do čeho se společně pustíte :-)

19.11.2017- Amirka (Aiwi Veni_em-staff) na svých prvních dvou výstavách VELMI NADĚJNÁ :-)

Vnučka našeho Fadíka (Fady Ullah z Katu) "Amirka"- Aiwi Veni-em-staff  (Cimoni Carny Fady z Barokamu x Sunny Rose Inexis z Katu) získala 19.11.2017 v Polsku na výstavě v  Zakrzowě ve třídě dorostu ocenění VELMI NADĚJNÁ 1 (judge: Lukasz Koźlarek). 

Dne 5.11.2017 na MVP v PRAZE získala na své první výstavě ve třídě dorostu ocenění VELMI NADĚJNÁ 4 (judge: Darko Drobnjak).

10.09.2017- Ebinka splnila podmínky zařazení do chovu!!!

Dne 9.9.2017 a 10.9.2017  Ebinka (Ebere Gabana z Barokamu- Gabana Katcha's jacket x Immness Dewil's Advocate) absolvovala klubovou výstavu, následně úspěšně absolvovala bonitaci. Tímto splnila podmínky zařazení do chovu a stává se chovnou fenou plemene AST.  Za přípravu a předvedení děkujeme Sáře Pešatové Kršíkové. Další info a foto Ebi najdete zde.

03.09.2017- Ebere Gabana z Barokamu- VÝBORNÁ  1,VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ!!!

Na XXI. Krajskou výstavu psů v Dolním Benešově  jsme vyjely také s naší amstafí slečnou Ebinkou (Ebere Gabana z Barokamu- Gabana Katcha's jacket x  Immness Dewil's Advocate). Ebinka získala v meziřídě ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Za předvedení děkujeme Sáře Pešatové Kršíkové. Další foto a info Ebinky zde.

 

01.09.2017- CHS z Barokamu má nově vytvořené logo :-)

Chovatelská stanice z Barokamu si nadělila ke svému 22. letému výročí své existence vektorové logo. Vytvořila nám ho Lucie Dušková  (Niarra Pro). Moc děkujeme.

01.08.2017 - Všechna štěňátka již mají své páníčky!!!

Všechna štěňátka již našla své páníčky a nové rodiny a postupně se rozcházejí do nových domovů. Přejeme jim ten nejkrásnější psí život s jejich milovanou a milující rodinou. Budeme se těšit na zprávy a fotečky z jejich domovů a výletů. Maminkou se stala poprvé Darinka (Darkness Niziolek), fena importovaná z Polska a tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Mamince Darince děkujeme za její skvělou péči o tlupu hladových "piraňek" :-) a tatínkovi Carnymu za taková krásná "mimčata".
Dík patří také Adélce a Václavovi, majitelům Carnyho.
Další info a foto štěňátek z dochovu "F" najdete zde.

17.07.2017 - EBERE Gabana z Barokamu-nové foto

Přidáno nové foto naší roční EBINKY (Ebere Gabana z Barokamu). Maminkou Ebinky je naše GABANA Katcha's jacket a tatínkem pes importovaný z Polska IMMNESS Devil's Advocate. Další foto Ebinky zde.

11.07.2017 - Máme štěňátka- rosteme a rosteme a ..........!!!

Tak jsme na světě 1 měsíc a z původních cca 450 gramů už jsou krásná necelá 2 kilečka :-))). Papáme mámino mlíčko a k tomu už nám lidská maminka přidává granulky s mlíčkem. Jsme dvakrát odčerveni, máme ostříhané drápky, abychom při tom našem usilovném sání mámina mlíčka nepoškrábali :-). Maminka ale na to všechno není sama. Pomáhá ji teta Ebinka, které kvůli nám také začalo téct mlíčko a naše starší sestřička Amirka má s námi také svatou trpělivost a důkladně nás omývá a hraje si s námi a to je paráda. Na hraní máme také tety, které ale vypadají jinak než my, jsou malé, chlupaté a na tlamičce mají super dlouhé chlupy, za které se perfektně tahají :-))). Prý jsou to vousy a nejsou to amstafové, ale knírači. Ale to je úplně jedno :-))). Maminkou je poprvé Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Je nás celkem 9 mimínků. 5 kluků a 4 holčičky.K rezervaci Faris Carny z Barokamu. Další info a foto jednotlivých štěňátek a společné foto najdete zde.

30.06.2017- Ebinka má vysvědčení ze psí školky

Ebinka (Ebere Gabana z Barokamu) absolvovala  s Radečkou v jarních měsících v ZKO Krnov Chomýž "Psí školku". Dostala vysvědčení, kde získala velikou 1 s hvězdičkou za zvládnutí těchto předmětů :  "Přivolání psa, ovladatelnost psa na vodítku za chůze a v klidu, ovladatelnost psa na vodítku ve skupince s jinými psy, povely sedni, lehni, vstaň, překonala kladinu nízkou, zvládla skok vysoký a skok šplhem, odložení psa a povel zůstaň." Další foto Ebinky ze psí školky najdete zde. 

18.06.2017 - Máme štěňátka- jsme na světě 9 dní!!!

Jsme na světě 9 dní a už jsme zdvojnásobili svou hmotnost. Maminkou je poprvé Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Je nás celkem 9 mimínků. Kluků 5 a holčičky jsme 4. Další info a foto jednotlivých štěňátek a společné foto najdete zde.

09.06.2017 - Máme štěňátka!!!

Jsme na světě!!! Maminkou je poprvé Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Je nás celkem 9. Kluků 5 a holčičky jsme 4. Další info a foto jednotlivých štěňátek zde.

21.05.2017 - Budeme mít štěňátka!!!

Březost Darinky na sonu je potvrzena :-). Maminkou bude poprvé naše Darinka (Darkness Niziolek), tatínkem krásný mohutný pes narozený v naší chovatelské stanici Carny (Cimoni CARNY Fady z Barokamu). Narození štěňátek budeme netrpělivě očekávat 13.6.2017. Předběžné nezávazné rezervace přijímáme již nyní. Další info zde.

13.05.2017- Erasto Immness z Barokamu na klubové výstavě v Teplicích ve třídě mladých VÝBORNÝ!!!

Erastík získal na Klubové výstavě AST v Teplicích od ruské rozhodčí Larisy Ivanové ve třídě mladých ocenění VÝBORNÝ. Blahopřejeme. Další info a foto Erastíka zde.

12.04.2017- AMIRA (Aiwi Veni-em-staff) nový člen rodiny :-)))))

Máme doma vnučku našeho Fadíka- Fady Ullah z Katu a naší Gábinky- Gabana Katcha's jacket.

01.02.2017 - Skvělé sportovní úspěchy Bedřicha v roce 2016 (Bomani Fady z Barokamu)

Nový rok opět začínáme součtem skvělých sportovních výsledků Bédi (Bomani Fady z Barokamu). V roce 2016 Béďa se svou paničkou splnil zkoušku FPR 2 (12.6.2016). Dále absolvoval tyto závody: " Čarodějnický pohárek dle ZVV1", kde obsadil 2. místo, "Mísařův memoriál dle ZVV", kde obsadil 1. místo," Po stopách toulovce" 89 km, kde získal 14.místo - dogtrekking,"Krajem Karla Hynka Máchy" 48 km kde obsadil 6. místo - dogtrekking, "Nightbforest race " 10 km kde získal 4. místo - cane cross. Obrovská gratulace a díky.

01.01.2017 - Vítáme v novém roce 2017!

____________________________________________________________________________________

ARCHIV

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009