05.12.2014 - PF 2015!!!

Celé naší velké Barokamí rodince, všem dvounohým i čtyřnohým, přejeme krásné a pohodové svátky vánoční a do Nového roku 2015 hlavně hodně zdraví, štěstí, lásku a úspěchy pro všechny a ve všem. Moc děkujeme za zprávičky a fotečky ze života Vašich Barokamíčků :-).

 

01.12.2014 - Máme štěňátka / We have the puppies!!!

Quipeček a Qualinka už jsou v nových domovech, odkud nám chodí krásné zprávičky a fotečky, které jim přidávám na webík. Na svou novou rodinu čeká nádherný pejsek Qentýnek, který je 3 x očkovaný, odčervený, má čip, EU pas. Qentýnka zůstává doma. Další informace a foto najdete zde.

20.10.2014 - Máme štěňátka / We have the puppies!!!

Dnes jsme dostali 2 píchanečky- 1 čip a jedno očkování. Ani jsme nepípli :-). Paní doktorka říkala, jak to naše lidská maminka dělá, že její psí miminka nikdy ani nepípnou :-). Tak jsme dostali velikou pochvalu. Ve středu máme 7 týdnů a od čtvrtka jsme připraveni se vydat k novým maminkám a tatínkům do nových domovů. Jsme 3 x odčervení, očkovaní, máme čipy a EU pasy. Včera nám upravili hlavičky a zadečky a už vypadáme jako malí kníračci. Máme nachystanou výbavičku s našim papáním, hračku, mističku, ručníček navoněný maminkou a povídání o tom, jak se o nás mají naši páníčci starat, abychom se měli moc dobře :-). Na svou novou maminku a tatínka ještě čeká 1 chlapeček Qentínek- Quentin Owen z Barokamu (Contessa Diablo z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's). / On 03.09.2014 was born pepr and salt puppies- 2 males and 2 females. Puppies for booking- 1 male- Quentin Owen z Barokamu. Další informace a nové foto najdete zde.

 

15.10.2014 - Máme štěňátka -6 týdnů/ We have the puppies!!!

Už máme 6 týdnů . Krásně si hrajeme. Když je venku pěkně, tak si hrajeme také venku s tetičkama a strejčkama. Čeká nás zase ta pasta proti červíkům a píchanečky. Určitě to vše statečně zvládneme. Máme připravené kufříčky do světa k novým páníčkům. Už koncem příštího týdne se někteří vydáme k novým maminkám a tatínkům lidským. (Contessa Diablo z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's). Rezervace na nové páníčky přijímáme již nyní. K zadání pouze 1 chlapeček- Quentin Owen z Barokamu / On 03.09.2014 was born pepr and salt puppies- 2 males and 2 females. Puppies for booking- 1 male- Quentin Owen z Barokamu. Další informace a nové foto najdete zde.

 

12.04.2014 - Máme štěňátka -4 týdny/ We have the puppies!!!

A zase máme týden za sebou. Jsme na světě 4 týdny a vážíme jako kilový pytlík mouky :-). Tlapičky nás poslouchají čím dál více, umíme vrtět ocáskem, zápasíme spolu. Rádi se mazlíkujeme. Pořád papáme hlavně mámino mlíčko, ale už jsme ochutnali také granulky s mlíčkem a piškotkama. Taky už jsme znovu dostali tu pastu proti červíkům. (Contessa Diablo z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's). Rezervace na nové páníčky přijímáme již nyní. K zadání 1 kluk- Quentin Owen z Barokamu / On 03.09.2014 was born pepr and salt puppies- 2 males and 2 females. Puppies for booking- 1 male- Quentin Owen z Barokamu. Další informace a nové foto najdete zde.

24.09.2014 - Máme štěňátka -3 týdny/ We have the puppies!!!

Máme 3 týdny. Stavíme se na nožičky a zkoušíme chodit. Poštěkáváme a vrčíme -). Naše maminka se jmenuje Tessinka (Contessa Diablo z Barokamu) a tatínek je Oweník (Owen Wilson Hildebert's). Jsme poslední štěňátka naší maminky. Rezervace na nové páníčky přijímáme již nyní. K zadání 1 kluk- Quentin Owen z Barokamu- koukám na Vás z fotečky dole :-))). / On 03.09.2014 was born pepr and salt puppies- 2 males and 2 females. Puppies for booking- 1 male- Quentin Owen z Barokamu. Další informace a nové foto najdete zde.

 

 

20.09.2014 - Barokamíci na OKV v Úvalně!!!

Dne 20.9.2014 se konala Oblastní klubová výstava kníračů v Úvalně, které se úspěšně zúčastnilo 5 Barokamíků se svými paníčky. Z Rýmařova se na nás přijel podívat Pepřík se svou paničkou. Všem moc gratulujeme ke krásnému výsledku a děkujeme za účast na této chovatelské akci. Kasia Fantagira z Barokamu splnila všechny podmínky bonitace a stala se chovnou fenou.

Výsledky:

OZZY Quiento z Barokamu (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor)-VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, ČKŠ-J

ODRY Contessa z Barokamu (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor)- VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, ČKŠ-J

PRETTY Jingle z Barokamu (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor)-dorost-VELMI NADĚJNÁ 2

PRALINE Jingle z Barokamu (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor)-dorost-VELMI NADĚJNÁ 1, BIS DOROST

KASIA Fantagira z Barokamu (Fantagira Princes Z Barokamu x-Quiento Pepper Bikin dvor)- třída otevřená- VÝBORNÁ (zařazena do chovu)

 

 

17.09.2014 - Máme štěňátka -14 dní/ We have the puppies!!!

Máme 14 dní. Koukáme na svět a pokoušíme se postavit na nožičky. Moc nám chutná mámino mlíčko a pěkně přibíráme na váze. Máme ostříhané drápky, abychom neškrábali maminku při bumbání mlíčka. Dostali jsme pastu proti červíkům. K zadání 1 kluk- Quentin Owen z Barokamu- koukám na Vás z fotečky dole :-))). / On 03.09.2014 was born pepr and salt puppies- 2 males and 2 females. Puppies for booking- 1 male- Quentin Owen z Barokamu. Další informace a nové foto najdete zde.

11.09.2014 - Máme štěňátka -1 týden/ We have the puppies!!!

Už jsme jeden týden na světě a jsme krásné baculaté kuličky. Plazíme se za máminým mlíčkem, které z nás vyrábí ty kouličky :-). Zdvojnásobili jsme svou hmotnost. Naše maminka se jmenuje Tessinka (Contessa Diablo z Barokamu) a tatínek je Oweník (Owen Wilson Hildebert's). Další informace a nové foto najdete zde.

07.06.2014 - Ozzy Quiento z Barokamu- výborný, Vítěz třídy mladých!!!

Ozzy Quiento z Barokamu (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) se zúčastnil se svými páníčky 18.Hornoslezské krajské výstavy psů ve třídě mladých a od polského pana rozhodčího Waldemara Mrowiece získal ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH. V posudku má uvedeno: 10-ti měsíční pes, proporcionální, dobrá kostra a velmi dobrá hlava, správný skus, dobře nasazené a nesené uši, dobrá délka krku, hluboký hrudník, dobrá linie hřbetu, dobře úhlené končetiny, dobrý pohyb, dobrá struktura srsti. Manželům Beranovým děkujeme, moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Více informací, další foto najdete zde.

 

 

03.09.2014- Máme štěňátka/ We have the puppies!!!

Dnes ráno se Tessince narodila 4 nádherná štěňátka, její poslední mimínci, než půjde do zaslouženého rodičovského důchodu :-). Jako první se narodil chlapeček Quip. Vzápětí po Quipovi holčička Qentina, pak si Tesinka zdřímla a narodil se pejsek Quentin a za pár minut poslední, čtvrté miminko, holčička Quality. Porod proběhl v naprosté pohodě, maminka Tessinka vše zvládla jako zkušená máma. Je prostě vyjímečná, skvělá :-). Mimínci budou k odběru od 23.10.2014. Předběžné rezervace přijímáme již nyní. K rezervaci již pouze 2 kluci. Další informace najdete zde.

 

22.08.2014 - Budeme mít štěňátka/Puppies!!!

Tessinka (Contessa Diablo z Barokamu) a Owen (Owen Wilson Hildebert's- import z Litvy) budou mít štěňátka. Narození štěňátek očekáváme 03.09.2014. Předběžné rezervace přijímáme již nyní. Jsou to poslední štěňátka naší Tesinky a Oweníka Lenky Zuščíkové. Moc se těšíme :-)))). Další informace najdete zde.

01.06.2014- Quiento Pepper Bikin dvor- vysvědčení velká 1

Quíneček s Radečkou dnes získali vysvědčení s velkou jedničkou ze "Psí školky", kterou pořádala v měsících duben a květen ZKO Krnov-Chomýž. Úspěšně zvládli předměty: Přivolání psa ke mně nebo k noze za pochodu, ovladatelnost psa na vodítku za chůze-obraty vpravo, vlevo, čelem vzad, ovladatelnost psa na vodítku ve skupince s jinými psy, sedni, lehni, vstaň, kladina nízká, odložení psa 15 kroků- zůstaň. Další foto Quínečka a Radečky zde.

30.05.2014- Všechna štěňátka jsou již v nových domovech

Štěňátka Jingl a Quínečka (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) jsou již v nových domovech. Mimískům přejeme hodně štěstí v jejich životě a páníčkům hodně radostí s jejich vousáčky :-).

Více informací, foto všech štěňátek odchovu "P" najdete zde.

Více o našich dalších chovatelských plánech najdete zde// Breeding plan.

14.05.2014 - Pejsek na prodej/ puppy for sale!!!

Všechna štěňátka josu již v nových domovech. Na svého páníčka ještě čeká pejsek Pepřík -Pepper Quiento z Barokamu (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Má nachystanou výbavičku s papáním, hračku, mističku, ručníček navoněný maminkou,.... // Puppy for sale- 1 male (Pepper Quiento z Barokamu). Více informací, další foto Pepříka a všech štěňátek najdete zde.

10.05.2014 - Ozzy Quiento z Barokamu- první výstava!!!

Ozzy Quiento z Barokamu (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) se zúčastnil se svými páníčky "cvičně" své první výstavy a získali ve třídě dorostu od pana rozhodčího Tibora Havelky krásný posudek a ocenění VELMI NAĎĚJNÝ 1. Manželům Beranovým děkujeme, moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Více informací, další foto najdete zde.

 

03.05.2014 - Máme štěňátka -7 týdnů/ We have the puppies!!!

A je to tady. Máme 7 týdnů a jsme připraveni od zítřejšího dne vydat se k novým maminkám a tatínkům do nových domovů. Jsme 3 x odčervení, očkovaní a máme čipy. Ani jsme nepípli :-). Jsme šikulky. Dnes nám upravili hlavičky a zadečky a už vypadáme jako malí kníračci. Máme nachystanou výbavičku s našim papáním, hračku, mističku, ručníček navoněný maminkou a povídání o tom, jak se o nás mají naši páníčci starat, abychom se měli moc dobře :-). Na svou novou maminku a tatínka ještě čeká 1 chlapeček Pepřík- Pepper Quiento z Barokamu (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for sale- 1 male. Více informací, další foto všech štěňátek a videa najdete zde.

26.04.2014 - Máme štěňátka -6 týdnů/ We have the puppies!!!

A máme 6 týdnů . Už jsme pěkní divoši. Hrajeme si na zápasy- koušeme se do ocásků a oušek, převracíme se vzájemně na zádíčka a číháme v zákrytu na maminku, tátu, babičky a nejvíce nás baví velká Darinka, Gábinka a Fadík. To je sousto, zvítězit nad ležícím amstafem :-). Příští týden nás čeká zase ta pasta proti červíkům a píchanečky. Snad to zvládneme. Už máme připravené kufříčky do světa k novým páníčkům. Příští neděli už se někteří vydáme k novým maminkám a tatínkům lidským.(Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). K zadání již pouze 1 chlapeček Pepřík- Pepper Quiento z Barokamu / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking- 1 male. Více informací, další foto a video najdete zde.

 

 

19.04.2014 - Máme štěňátka -5 týdnů/ We have the puppies!!!

Týden uběhl jako voda a máme 5 týdnů .Papáme granulky a mámino mlíčko, už jsme měli taky lipánka s granulkama. To byla dobrota. A chodíme ven, no to je paráda. Zelená travička, žluté pampelišky a můžeme utíkat a utíkat,......Hrajeme si shračkama a taky s Darinkou ( půlroční amstafí holčičkou). Okukujeme zvědavě kočičku a koníky. Chodíme kakat a čůrat na noviny, když je pěkně, tak máme otevřený domeček a to se nám daří chodit ven na travičku. (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). K zadání již pouze 2 kluci. / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking- 2 males. Více informací, další foto a video najdete zde.

19.04.2014 - Mate Quiento z Barokamu- velikonoční pozdrav

Přišel velikonoční pozdrav koledníčka Matyho, manželům Kopalovým děkujeme. Další foto najdete zde.

 

19.04.2014 - Botany Bay z Barokamu- 10 let

Přišel pozdrav od Lenky Balákové s rodinkou a fotečka Jůilinky (Botany Bay z Barokamu). Je to už 10 let, co se v naší chovatelské stanici narodila naší Bekynce (Beky z Bruntálska) a Eliáškovi (Elias Peprník) 4 štěňátka- 2 holčičky a dva kluci. Uteklo to jako voda.Děkujeme rodince Balákových za skvělou péči o Jůlinku a přejeme mnoho dalších spokojených let ve společnosti Jůlinky. Další foto najdete zde.

 

19.04.2014 - Key Quiento z Barokamu- 2 roky

Přišel pozdrav od paní Švarcové a Vilíčka (Key Quiento z Barokamu). Moc děkujeme :-). Další foto najdete zde.

 

12.04.2014 - Máme štěňátka -4 týdny/ We have the puppies!!!

A zase máme týden za sebou. Už jsme na světě 4 týdny a vážíme více, než kilový pytlík mouky :-). Naše tlapičky nás poslouchají čím dál více a taky umíme vrtět ocáskem. Rádi se mazlíčkujeme a ňuňáme, hrajeme si s tetou Tesinkou, babičkou Fanynkou a prababičkou Princeskou. Táta Quín nás chodí okukovat. Pořád papáme hlavně mámino mlíčko, ale už nám taky chutnají granulky s mlíčkem a piškotkama. Taky už jsme znovu dostali tu pastu proti červíkům. (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). K zadání již pouze 2 kluci. / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking- 2 males. Více informací, další foto a video najdete zde.

06.04.2014 - Máme štěňátka -3 týdny/ We have the puppies!!!

Ten čas tak rychle běží. Už jsme na světě 3 týdny. Našim hlavním cílem při trénování tlapiček je přejít pelíšek z jedné strany na druhou, přitom nezakopnout o brášku nebo sestřičku a po cestě potkat maminku s mlíčkem. Už máme v pelíšku nějaké předměty, co pískají a kutálí se, je to legrace. Naše člověčí maminka říkala, že už jsme zase o něco více kulaťoučcí. Se nedivím, když máma má tak dobré mlíčko :-). Jo a málem bych zapomněl, taky nám ostříhali drápky. Nic příjemného, ale dalo se to vydržet. (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). K zadání již pouze 2 kluci. / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking- 2 males. Více informací, foto najdete zde.

 

06.04.2014 - Mate Quiento z Barokamu

Přišel pozdrav a fotečky z Kroměříže od Matyho, manželů Kopalových, z oslavy ročních narozenin. Dodatečně posíláme gratulaci a moc děkujeme. Další foto najdete zde.

29.03.2014 - Máme štěňátka -14 dní/ We have the puppies!!!

Tak už máme 14 dní. Koukáme na svět a pokoušíme se používat nožičky k chůzi :-) nebo spíš se na ně alespoň postavit. Moc nám chutná mlíčko maminky, tak už jsme zase pěkně přibrali. Dnes jsme dostali poprvé nějaké fuj, prý je to proti červíkům :-). (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). K zadání již pouze 2 kluci. / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking- 2 males. Více informací, foto najdete zde.

 

15.03.2014 - Máme štěňátka -1 týden/ We have the puppies!!!

Tak už máme jeden týden. Zdatně se plazíme za máminým mlíčkem a do její teplé náruče :-). Zdvojnásobili jsme svou hmotnost. Naše maminka se jmenuje Jingle (Jingle Fantagira z Barokamu) a tatínek je Quíneček (Quiento Pepper Bikin dvor). Rezervace na nové páníčky přijímáme již nyní. K zadání již pouze 2 kluci. / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking- 2 males. Více informací, foto najdete zde.

 

15.03.2014 - Máme štěňátka/ We have the puppies!!!

Jsme na světě. Je nás 7. Jsme 4 kluci a 3 holčičky. Našimi rodiči jsou Jingle (Jingle Fantagira z Barokamu) a Quíneček (Quiento Pepper Bikin dvor). Rezervace přijímáme již nyní. K zadání 2 kluci a 2 holčičky. / On 15.3.2014 was born pepr and salt puppies- 4 males and 3 females. Puppies for booking. Více informací, foto najdete zde.

 

03.03.2014 - Budeme mít štěňátka/Puppies!!!

Jingle (Jingle Fantagira z Barokamu) a Quíneček (Quiento Pepper Bikin dvor) budou mít štěňátka. Narození štěňátek očekáváme 15.3.2014. Předběžné rezervace přijímáme již nyní. Více informací, foto a videa štěňátek ze stejného spojení z minulého roku najdete zde.

02.03.2014 - Pozdrav od Speedyho :-)

Přišel pozdrav a fotečky M-Speedyho Quienta z Barokamu. Moc děkujeme rodině Staniševských :-)

 

02.03.2014 - Zpráva z Lucemburska

Přišla milá zprávička z Lucemburska. Keen Quiento z Barokamu úspěšně složil se svou paničkou paní Jindřiškou Agostini-Maternovou v Ettelbrücku zkoušku BH. Posíláme obrovskou gratulaci oběma. Děkujeme.

 

23.02.2014 - Grainie Beky z Barokamu- Canisterapeutický pes

Grainie Beky z Barokamu složila se svou paničkou Renatou Kociánovou canisterapeutické zkošky ve Dvoře Králové nad Labem. Moc gratulujeme oběma :-). Děkujeme

1.1.2014 - PF 2014- Přejeme pohodový rok 2014

_____________________________________________________________________________

ARCHIV

2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008