17.12.2015- PF 2016

Rok s rokem se sešel a máme tady VÁNOCE, konec roku a čeká nás rok nový. Děkujeme Vám všem za skvělou reprezentaci BAROKAMÍ psí rodinky na výstavách, sportovních akcích, na výletech i v běžném životě. Přejeme Vám všem krásné, klidné, pohodové a radostné VÁNOCE, do NOVÉHO roku 2016 zejména ZDRAVÍ, štěstí, lásku a úspěchy. Všem BAROKAMÍM chlupáčkům posíláme vánoční pohlazení. Děkujeme předem Vám všem za zprávičky a Vaše fotečky.

16.12.2015- Slavíme kulatiny - máme 20 let!!!

Dne 4.12.2015 naše mezinárodně chráněná chovatelská stanice z BAROKAMU oslavila 20-ti leté výročí od svého vzniku.

12.12.2015- Máme štěňátka!!!/We have the puppies

Máme 5 týdnů, kromě mámina mlíčka baštíme granulky, řádíme v pelíšku, hrajeme si s hračkami, už jsme byli i venku, ale je tam hrozná zima, tak jsme hned chtěli domů. Zase nás vážili a podruhé jsme dostali tu pastu proti červíkům. Taky nás fotili :-). A jak nám to šlo, se můžete podívat . Přidáno nové foto ke každému štěňátku. Foto a info zde.

22.11.2015- Máme štěňátka!!!/We have the puppies

Máme 18 dní, koukáme na svět kolem pelíšku, máme kolem 800 gramů, zkoušíme se stavět na nožičky a hlavně papáme mámino mlíčko, spinkáme. Jo a taky vylepšujeme štěkání a vrčení :-). Máme ostříhané drápky a už jsme dostali poprvé pastu proti červíkům. Přidáno nové foto ke každému štěňátku v 18-ti dnech věku. Všechna štěňátka jsou již zadaná. Foto a info zde.

14.11.2015- Máme štěňátka!!!/We have the puppies

Máme 11 dní a začínají se nám postupně otevírat oči. Sofinka už dnes otevřela očička jako první. Zdvojnásobili jsme svoji váhu, maminka má mlíčka na rozdávání a vzorně nás opečovává. Poštěkáváme, vrčíme a máme divoké sny :-). Přidáno nové foto ke každému štěňátku v 11-ti dnech věku. K rezervaci již pouze jedna holčička. Foto a info zde.

06.11.2015- Máme štěňátka!!!/We have the puppies

Přidáno nové foto ke každému štěňátku ve třech dnech věku :-). K rezervaci již pouze jedna holčička. Foto a info zde.

03.11.2015 - Máme štěňátka/We have the puppies

Jsme na světě :-). Ráno 3.11.2015 porodila Jinglinka (Jingle Fantagira z Barokamu) zcela bez potíží 5 krásných štěňátek, 4 holčičky (4 females) a 1 kluka (1 male) . Celý vrh je váhově vyrovnaný, bez zálomků, bez paspárků, bez kýly, bez rozštěpu. Přijímáme rezervace. Volná k zadání již pouze jedna holčička. (Puppies available for booking- 1 female). Do nových domovů mohou štěňátka před Štědrým dnem 23.12. 2015. Další foto a info zde.

11.10.2015- Quentin Owen z Barokamu-ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION KRÁSY, na MVP v Českých Budějovicích VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ, BOB !!!

Dne 11.10. 2015 v Českých Budějovicích na mezinárodní výstavě psů Quentínek (Quentin Owen z Barokamu- Contessa Diablo z Barokamu x Owen Wilso'n Hildebert's) získal ve třídě mladých od pana rozhodčího Václavíka ocenění VÝBORNÝ 1, CAJC,BOJ a BOB. Ve svých 13-ti měsících splnil podmínky pro získání titulu ČESKÝ JUNIORŠAMPION KRÁSY a stal se jím. Na místě byl Quentínkovi vystaven certifikát. Hani, jsme na Vás pyšní!!! Děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. Další foto Quentínka zde.

08.10.2015 - Budeme mít štěňátka - 11/2015 !!!

Začátkem listopadu k nám přiletí čáp :-). Jinglinka bude mít štěňátka. Tatínkem bude Quíneček. Odchovy ze stejného spojení najdete v odchovech M a P. (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Předběřné rezervace přijímáme již nyní. Další informace zde.

07.10.2015- Hummer z Barokamu-výcvikové úspěchy chovného psa KMPS!!!

Přišel pozdrav s fotkama a výsledkama Hamíka (Hummer z Barokamu). Hamík složil se svou paničkou ing. Evou Bajgarovou další zkoušku malých plemen ZMP 2 u pana rozhodčího M.Mnicha s 246 body. Dále získal 1.místo v kategorii ZMP 1 ve Velkém závodě pro malá plemena a 2.místo v kategorii ZPU 1 ve 14. ročníku Královopolského závodu dle KJ ČR - obdržel 125 bodů od pana rozhodčího ing. L.Nováka. Obrovsky gratulujeme paničce a Hamíčkovi posíláme pac a pusu :-). Další foto a všechny úspěchy Hamíka zde.

03.10.2015- Quentin Owen z Barokamu-KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KRÁSY, na MVP v Brně VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ !!!

Dne 20.09.2015 v Brně na mezinárodní výstavě psů Quentínek (Quentin Owen z Barokamu) získal ve třídě mladých od pana rozhodčího ing. Matyáše ocenění VÝBORNÝ 1, CAJC a BOJ. Moc gratulujeme. Další foto Quentínka zde.

02.10.2015- Mate Quiento z Barokamu-sportovec, Keep Quiento z Barokamu-pozdrav ze Slovenska.

Přišel pozdrav od Matýska manželů Kopalových. Maty se zúčastnil letního výcvikového tábora ve Svojanově a měl svou sportovní premiéru na závodech agility, kde startoval jako začátečník ve dvou soutěžích. A přivezl si medaili. Moc gratulujeme!!! Další foto Matýska zde.

Přišel také pozdrav ze Slovenska od páníčka Keepa. Moc děkujeme. Další foto Keepa zde.

19.09.2015- Barokamíci na OKV v Úvalně-Nejlepší chovatelská skupina!!!

Dne 19.9.2015 se v Úvalně konala Oblastní klubová výstava kníračů. Sešla se zde Barokamí rodinka v početném zastoupení a v závěrečných finálových soutěžích získala ocenění "Nejlepší chovatelská skupina".

Ve třídě dorostu RESI Fantagira z Barokamu získala ocenění VELMI NADĚJNÁ 1.Ve třídě mladých QENTINA Contessa Owen z Barokamu ocenění VÝBORNÁ 2.Ve třídě pracovní PRALINE Jingle z Barokamu "Kira" ocenění VÝBORNÁ 1.,VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ. Ve třídě mladých QUENTIN Owen z Barokamu získal ocenění VÝBORNÝ 1.,VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, ČKŠ-J.V mezitřídě OZZY QUIENTO z Barokamu VÝBORNÝ 1,VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ. Ve třídě otevřené PUZZLE Quiento z Barokamu získal známku VÝBORNÝ 3. Posuzovala paní rozhodčí ing. Danuše Kotalová. Super velká gratulace a díky Vám všem :-).

Na bonitaci ve stejný den byli s čistými bonitačními kódy 00/5A/5 zařazeni do chovu OZZY Quiento z Barokamu, PRALINE Jingle z Barokamu "Kira" a PUZZLE Quiento z Barokamu. No paráda :-)

QUENTIN Owen z Barokamu získáním posledního ČKŠ-J splnil podmínky pro získání titulu KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KRÁSY. Gratulujeme moc a moc :-)

12.09.2015- Quality Contesa Owen z Barokamu-VÝBORNÁ 1,VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH

Dne 12.9.2015 se v Liberci konala 32. Podještědská výstava psů všech plemen. Qualinka se zde zúčastnila se svými páníčky své první výstavy ve svém životě. Získala od paní rozhodčí Olgy Dolejšové ve třídě mladých krásný posudek a ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH. Další foto Qualinky zde.

06.09.2015- Barokamíci na 19.KRAJSKÉ HORNOSLEZSKÉ výstavě psů-Ozzy a Kira- výborní 1, Vítězové tříd, Krajští vítězové!!!

Dne 6.9.2015 se v Dolním Benešově konala 19. Krajská Hornoslezská výstava psů. Sešla se zde Barokamí rodinka ve složení Hanka s Kirou (Praline Jingle z Barokamu) a Jana s Ozzym (Ozzy Quiento z Barokamu).Posuzoval pan rozhodčí z Polska, Waldemar Mrowiec, od kterého oba získali nádherný posudek. Ozzy získal v mezitřídě ocenění výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Následně ještě v soutěži JUNIOR HANDLING s Dominikem získal krásné 1.místo. Kira obdržela ve třídě pracovní ocěnení výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Super velká gratulace všem.

30.08.2015- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 2 na MVP

Dne 30.08.2015 v Mladé Boleslavi na mezinárodní výstavě psů Quentínek (Quentin Owen z Barokamu) získal ve třídě mladých od pana rozhodčího (Miograd Vreteničič) bezchybný posudek a ocenění VÝBORNÝ 2. Moc gratulujeme. Další foto Quentínka zde.

11.08.2015 - Praline Jingle z Barokamu "KIRA"- složila zkoušku ZMMP!!!

Dne 07.08.2015 se Kira - Praline Jingle z Barokamu (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) zúčastnila v Kutné Hoře zkoušek z výkonu ZMMP, kde uspěla a zkoušku splnila.Rozhodčím byl pan Břetislav Ťujík. Hance a Kiře moc a moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. Také děkujeme za foto z dovolené. Další foto Kiry zde.

06.07.2015- Qentina Contessa Owen z Barokamu-VÝBORNÁ 1,VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH

Dne 6.7.2015 se v Kelči konala Oblastní výstava psů všech plemen. Naše Qentýnka (Qentina Contessa Owen z Barokamu) získala od pana rozhodčího ing. Jaroslava Matyáše ve třídě mladých ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH. Další foto Qentýnky zde.

06.07.2015- Ozzy Quiento z Barokamu-VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY

Ozzy se svou paničkou získal v Kelči na Oblastní výstavě psů všech plemen od pana rozhodčího ing. Jaroslava Matyáše v mezitřídě ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY. Moc gratulujeme!!!

20.06.2015- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU certifikát, BOB!!!

Dne 20.6.2015 v Horce nad Moravou na Celostátní klubové výstavě kníračů Quentínek (Quentin Owen z Barokamu) získal titul nejvyšší- BOB- NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ P+S celé výstavy. Ve třídě mladých od polské paní rozhodčí Jablonské krásný posudek a ocenění V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU certifikát, BOB. Hance obrovská gratulace. Další foto Quentínka zde.

 

20.06.2015- Qentina Contessa Owen z Barokamu-VÝBORNÁ IV.

Dne 20.6.2015 se v Horce nad Moravou konala Celostátní klubová výstava kníračů. Naše Qentýnka (Qentina Contessa Owen z Barokamu) získala ve třídě mladých na své "rozkoukávací a zvykací" výstavě v konkurenci 6 fen od polské paní rozhodčí Jabloňské krásný posudek a ocenění VÝBORNÁ IV. Další foto Qentýnky zde.

 

20.06.2015- Barokamíci na celostátní klubové výstavě v Horce nad Moravou

Dne 20.6.2015 se v Horce nad Moravou konala Celostátní klubová výstava kníračů. Sešla se zde Barokamí rodinka ve složení Hanka s Kirou (Praline Jingle z Barokamu), Hanka s Quentíkem (Quentin Owen z Barokamu) a my s naší Qentýnkou (Qentina Contessa Owen z Barokamu). Byla to moc pěkná výstava, kterou posuzovala paní rozhodčí z Polska. Hankám moc děkujeme za krásnou prezentaci Barokamíčků :-)

07.06.2015- Ozzy Quiento z Barokamu-VÝBORNÝ1, CWC, NDPwR, BOS

Ozzy se svou paničkou získal v Polsku na KWP v Raciborzi od polského rozhodčího pana Waldemara Mrowiece v mezitřídě nádherné ocenění VÝBORNÝ 1,CWC,NDPwR,BOS. Moc a moc gratulujeme, skvělé!!! Další foto zde.

06.06.2015 - Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1,VT,ČKŠ-J

Quentinek s Hankou získali 06.06.2015 na své třetí výstavě ve Frýdlantě nad Ostravicí (Oblastní klubová výstava kníračů Beskydské pobočky) ve třídě mladých od paní rozhodčí Heleny Glanznerové ocenění VÝBORNÝ 1,VÍTĚZ TŘÍDY,ČKŠ-J. Obrovská gratulace :-). Další foto zde.

04.06.2015 - Puzzle Quiento z Barokamu, Phoebe Jingle z Barokamu

Přišly fotky a milé zprávičky od páníčků Puclíka Voborníků a Phoebinky Rosůlků. Moc děkujeme a přejeme všem krásné léto. Další fotečky Puclíka a Phoebe najdete zde.

21.05.2015 - Quentin Owen z Barokamu-VELMI NADĚJNÝ 1,BIS DOROST

Quentinek získal 16.05.2015 na své druhé výstavě v Brně (Oblastní klubová výstava kníračů Brno) ve třídě dorostu od paní rozhodčí Zuzany Rozové krásný posudek a ocenění VELMI NADĚJNÝ 1, BIS DOROST. Páníčkům Quentínka gratulujeme, moc děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. Další foto zde.

12.05.2015 - Praline Jingle z Barokamu "KIRA"- VÝBORNÁ 1,VTM

Dne 09.05.2015 se Kira (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) zúčastnila Slezské výstavy psů v Hlučíně a ve třídě mladých získala od pana rozhodčího V. Piskaye ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH. Hance a Kiře gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. Další foto zde.

12.05.2015 - Ozzy Quiento z Barokamu- soutěž "Dítě a pes"

Dne 09.05.2015 se Ozzy také zúčastnil Slezské výstavy psů v Hlučíně. Manželům Beranovým a malému "Beránkovi" :-) moc děkujeme za krásnou prezentaci "Barokamí rodinky". Další foto Ozzyho z výstavy zde.

10.05.2015 - Quentin Owen z Barokamu- Den knírače Brno

Quentinek se se svými páníčky zúčastnil 18.4.2015 "Dne knírače" v Brně, pořádané Jihomoravskou pobočkou KCHK. Dle zprávy paní Hanky pejsky změřili, zvážili, prohlédli kompletnost zubů, promluvili o výstavách, výcviku...
Cituji: "Quentinek se choval naprosto skvěle. Byl zvážen,změřen a je plnochrupý.
S vážením, ani s měřením či kontrolou chrupu neměl vůbec problém a choval se jako "profesionál". Hold je znát "kuchyňský" trénink na stole a také návštěvy u paní Olinky Dřímalové, která Quentinkovi upravuje srst.
Na výcviku překvapil slušnou chůzí u nohy a perfektním přivoláním. Společnost dalších pejsků mu nedělala vůbec problém, je zvyklý ze psí školky :).Zkouška vystavování byla taky skvělá, chodil pěkně v kruhu, i hezky stál." Paní Hance a panu Milošovi moc děkujeme za milou zprávičku, fotky a přejeme hodně radostných dní s Quenťulkou :-). Další fotečky Quentinka zde.

10.05.2015 -Lapet Contessa z Barokamu- Závody AGILITY-1.místo!!!

Ajda (Lapet Contessa z Barokamu) ze účastnila závodů Agility, kategorie S závodníci. V obou bězích obsadila první místo, celkově byla PRVNÍ !!! Posíláme obrovskou gratulaci. Paní Haně Maláškové moc děkujeme za foto a zprávu. Přejeme hodně dalších úspěchů. Další fotečky Ajdy zde.

30.04.2015 - Všechna štěňátka odchovu "R" jsou již v nových domovech

Všechna štěňátka odchovu "R" jsou již v nových domovech. Maminkou je Fanynka, tatínkem Quíneček (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Přejeme všem šťastný a spokojený psí život, páníčkům hodně radosti s jejich fousáčky :-). Budeme se těšit na fotečky a zprávičky z jejich životů. Poslední fotečky všech štěňátek focených po úpravě "na kníračky" doma v Úvalně najdete zde.

18.04.2015 - Nová rubrika ve fotogalerii

Přidána nová rubrika ve fotogalerii s názvem "Barokamíci na výstavách". Děvčatům to v Ostravě na výstavě tak slušelo, že tato nová rubrika musela vzniknout :-).

14.04.2015 - Praline Jingle z Barokamu "KIRA"- NVP Ostrava-VÝBORNÁ 3

Dne 12.4.2015 se Kira (Jingle Fantagira z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor) zúčastnila Národní výstavy psů v Ostravě a ve třídě mladých získala od pana rozhodčího Oldřicha Zapletala ocenění VÝBORNÁ 3 a posudek: "Ušlechtilá fena s typickou hlavou a tmavým okem, standardní barvy pepř a sůl." Hance gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení. Přejeme hodně dalších úspěchů. Další foto zde.

14.04.2015 - OZZY Quiento z Barokamu-NVP Ostrava

Dne 12.4.2015 se Národní výstavy psů v Ostravě také zúčastnil OZZY (Contessa Diablo z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Manželům Beranovým moc děkujeme za krásnou prezentaci "Barokamí rodinky" a za fotečky. Jen tak dál :-)))). Další foto Ozzyho z výstavy zde.

13.04.2015 - Máme štěňátka 5 týdnů/We have the puppies /nové foto

Máme už 5 týdnů, máme za sebou dvojí odčervení, první venkovní sluníčkovou vycházku, pijeme mámino mlíčko a papáme granulky, řádíme s tetičkami. Naší maminkou je Fanynka, tatínkem Quíneček (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Nové fotečky odchovu R zde.

 

04.04.2015 - VESELÉ VELIKONOCE

Přejeme Všem Barokamíkům krásné jarní svátky plné sluníčka, veselé nálady a všeho, co k Velikonočním svátkům patří :-)

03.04.2015 - Ibn Sam z Barokamu, Key Quiento z Barokamu, Ozzy Quiento z Barokamu, Quip Owen z Barokamu- Velikonoční pozdrav

Dnes přišel Velikonoční pozdrav od Ibiška Kypetových, od Vilíčka Švarcových, Quipečka paní Grulichové a Ozzyho Beranových. Moc děkujeme :-)

03.04.2015 - Quentin Owen z Barokamu-VELMI NADĚJNÝ 1

Quentinek má za sebou svou první výstavu, která se konala dne 14.3.2015 ve Vyškově. Ve třídě dorostu získal od pana rozhodčího Polgara Andráše krásný posudek a ocenění nejlepší, které ve své třídě mohl získat, VELMI NADĚJNÝ 1. Páníčkům Quentínka gratulujeme, moc děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. Další fotečky Quentinka zde.

28.03.2015 - Máme štěňátka 3 týdny/We have the puppies /nové foto

Máme 3 týdny, zkoušíme chodit, vrčíme, poštěkáváme, pijeme mámino mlíčko, hodně spinkáme a přibíráme na váze. Taky už máme ostříhané drápky. Naší maminkou je Fanynka, tatínkem Quíneček (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Včerejší fotečky odchovu R zde.

23.03.2015 - M-SpeedyQuiento z Barokamu

Přišel milý pozdrav a fotečky téměř 2-letého Speedyho. Moc děkujeme rodině Staniševských. Další fotečky Speedyho najdete zde.

18.03.2015 - Máme štěňátka 14 dní/We have the puppies /nové foto

Máme 14 dní a už začínáme koukat na svět, pijeme mámino mlíčko, spinkáme a vzorně přibíráme na váze. Už jsem dostali první pastu proti červíkům. Fuj. Maminkou je Fanynka, tatínkem Quíneček (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor). K zadání již pouze 1 chlapeček - Rubi Quiento z Barokamu. Dnešní fotečky odchovu R zde.

rubi 4

 

17.03.2015 - Quality Contesa Owen z Barokamu "6 měsíců"

Přišla zprávička a fotky Qualinky (Contessa Diablo z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's) z první velké úpravy srsti. Děkujeme a budeme se těšit na další :-). Další fotečky odchovu Q a Qualinky zde.

15.03.2015 - Praline Jingle z Barokamu "KIRA" slavíme 1 rok

Dnes je to 1 rok, co se narodila mímínka odchovu "P". Přejeme Pralince (Kiře), Prettynce, Phoebe, Pepříkovi, Pilgrimovi, Puffíkovi a Puzlíkovi jen vše dobré a jejich páníčkům hodně radostí do dalších let :-). Hance děkujeme za zaslání fotečky Kiry z její oslavy :-). Další fotečky odchovu P a Kirušky zde.

 

12.03.2015 - Keen Quiento z Barokamu, Quentin Owen Z Barokamu

Přišel milý pozdrav a fotečka Keena z dalekého Lucemburska a také zpráva a fotečky Quentinka, půlročního brášky naší Qenťulky. Moc děkujeme jejich páníčkům za skvělou péči o barokamí kluky :-) Další fotečky Keena najdete zde a fotečky Qentýnka zde.

 

06.03.2015 - Máme štěňátka/We have the puppies /1 den-nové foto

Jsme na světě :-). Ve středu v noci 04.03.2015 porodila Fanynka (Fantagira Princes z Barokamu) zcela bez potíží 6 krásných štěňátek, 2 holčičky (2 females) a 4 kluky (4 males) . Celý vrh je váhově vyrovnaný, bez zálomků, paspárků, kýly, rozštěpu. Přijímáme rezervace. Volní k zadání jsou již pouze dva kluci. (Puppies available for booking- 2 males). Do nových domovů mohou štěňátka od 24.4.2015. Více informací a další foto dnes focené zde.

05.03.2015 - Máme štěňátka/We have the puppies

Ve středu v noci 04.03.2015 porodila Fanynka (Fantagira Princes z Barokamu) zcela bez potíží svých posledních 6 krásných štěňátek, 2 holčičky (2 females) a 4 kluky (4 males) . Celý vrh je váhově vyrovnaný, bez zálomků, paspárků, kýly, rozštěpu. Rezervovat štěňátka si můžete již nyní. (Puppies available for booking). Do nových domovů mohou štěňátka od 24.4.2015. Více informací zde.

26.02.2015 - Agadyr z Barokamu

Přišel milý pozdrav a fotečky od 11-ti letého AGARA (Agadyr z Barokamu- Beky z Bruntálska x Bernard Shaw Knížete Sternenhocha). Máme radost, že kluci z našeho prvního odchovu se těší skvělé kondici :-). Jistě je to skvělou péčí jejich majitelů. Paní Kindlmanové moc děkujeme :-). Další fotečky najdete zde.

 

14.02.2015 - Budeme mít štěňátka

Začátkem března k nám přiletí čáp :-). Fanynka bude mít svá poslední štěňátka, než odejde do zaslouženého rodičovského důchodu. Tatínkem bude Quíneček. Odchovy ze stejného spojení najdete v odchovech K a N. (Fantagira Princes z Barokamu x Quiento Pepper Bikin dvor)

01.01.2015- Vítáme v Novém roce!!!

_____________________________________________________________________________

ARCHIV

2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008