PF 2017

Rok 2016 se nachýlil ke konci, čekají nás VÁNOCE, rozloučení se s rokem starým a přivítání roku nového. Děkujeme Vám všem za úžasnou reprezentaci BAROKAMÍKŮ na výstavách, sportovních akcích, za to, že je milujete a věnujete jim svou lásku a péči. Přejeme Vám všem krásné, klidné, pohodové a radostné VÁNOCE, do NOVÉHO roku 2017 zejména pevné ZDRAVÍ, štěstí, lásku a úspěchy ve všech činnostech, kterým se budete věnovat. Všem BAROKAMÍM chlupáčkům posíláme jedno velké vánoční pohlazení. Barbara Melcrová s rodinou a se všemi Barokamíčky :-)

16.12.2016- Setkání Barokamíků II.ročník-POZVÁNÍ na červen 2017!!!

Ve dnech 9.-11.6.2017 se uskuteční II.ročník SETKÁNÍ BAROKAMÍKŮ v Beskydech, v Bukovci v krásném wellnes hotelu Kempa. Pobyt je třeba si zarezervovat na hotelové recepci telefonicky nebo e-mailem do konce ledna 2017. Veškeré informace o hotelu, fotografie, které odpovídají skutečnosti, najdete na webových stránkách hotelu: www.hotelkempa.cz. Těšíme se na Vás, věříme, že to bude stejně bezva, jako minulý rok :-))). Prosím dejte mi vědět, kdo pojedete, ať víme, kolik se nás potká.

13.11.2016- OZZY QUIENTO z Barokamu- V1,VT,OV !!!

OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získali na 1. Svatomartinské výstavě psů všech plemen v Mladé Boleslavi ve třídě otevřené od pana rozhodčího Karla Hořáka ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ. Blahopřejeme a děkujeme Janě a Martinovi za skvělou reprezentaci.Více informací a další foto Ozzyho zde.

23.10.2016- KIRA s Hankou složily úspěšně zkoušku BH!!!

Dne 23.10.2016 Kira (Praline Jingle z Barokamu) s Hankou úspěšně v Šumperku složily zkoušku BH. Holky moc gratulujeme, jste jedničky!!! Další info a foto Kiry zde.

08.10.2016- Oblastní klubová výstava kníračů Frýdlant nad Ostravicí a úspěchy Barokamíků!!!

V sobotu 8.10.2016 se konala ve Frýdlantu nad Ostravicí Oblastní klubová výstava kníračů, kterou posuzovala paní rozhodčí ing. Danuše Kotalová, a které se úspěšně zúčastnili 3 BAROKAMÍCI. QUENTIN OWEN Z BAROKAMU získal ve třídě vítězů známku VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ, OBLASTNÍ VÍTĚZ a získal titul nejkrásnějšího malého knírače výstavy BIS MALÝ KNÍRAČ. Ve třídě štěňat na své druhé výstavě získala naše Teuška (THEODORA JINGLE OWEN Z BAROKAMU) ocenění VELMI NADĚJNÁ 1 a v soutěži "Dítě a pes" Sofi s Teuškou sklidily potlesk diváků, velkou pochvalu paní rozhodčí a získali krásnou kokardu a tašku plnou užitečných věcí pro obě holky :-). Naše QENTINA CONTESSA OWEN Z BAROKAMU ve třídě otevřené získala známku VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY,ČKŠ. Máme velikou radost!!! Více informací a foto Quentínka a Qentínky zde. Foto Teušky zde.

02.10.2016- Quentin Owen z Barokamu byl opět úspěšný, tentokrát v Rakousku!!!

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) se zúčastnil ve dnech 1. a 2.10.2016 dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Rakousku v Tuulnu, kde získal dvakrát ocenění VÝBORNÝ 1,CAC (rozhodčí: Eva Bruspersky, Erwin Deutscher). Velká gratulace a poděkování patří Hance a Milošovi . Více informací a foto Quentínka zde.

25.09.2016- OZZY QUIENTO z Barokamu- MWP WROCLAW !!!

OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získali na XXIV. Mezinárodní výstavě psů všech plemen ve WROCLAWI v Polsku ve třídě otevřené od pana rozhodčího Dicka Baarse (NL) ocenění EXCELLENT 2, Res.CACIB. Blahopřejeme a děkujeme Janě a Martinovi za skvělou reprezentaci Barokamíčka v zahraničí :-).

17.09.2016- Oblastní klubová výstava kníračů Úvalno a úspěchy Barokamíků!!!

V sobotu 17.9.2016 proběhla v Úvalně u Krnova Oblastní klubová výstava kníračů s bonitací, kterou skvěle posuzovala paní rozhodčí Jaroslava Drožová, a které se úspěšně zúčastnilo 7 BAROKAMÍKŮ. OZZY QUIENTO Z BAROKAMU ve třídě otevřené získal ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ. QUENTIN OWEN Z BAROKAMU získal ve třídě vítězů známku VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ, OBLASTNÍ VÍTĚZ. Ve třídě štěňat se potkaly na své výstavní premiéře dvě "barokamí" slečny- TERRY MASHA JINGLE Z BAROKAMU a THEODORA JINGLE OWEN Z BAROKAMU. Mášenka získala krásné ocenění VELMI NADĚJNÁ 2 a Teuška VELMI NADĚJNÁ 1, v závěrečných soutěžích získala titul nejkrásnější stěně- BIS ŠTĚNĚ. V mezitřídě nás reprezentovala RESI FANTAGIRA Z BAROKAMU, která získala známku VÝBORNÁ 2, Res.ČKŠ a úspěšným absolvováním bonitace s čistým bonitačním kódem 00/5A/5 byla zařazena do chovu. Naše QENTINA CONTESSA OWEN Z BAROKAMU ve třídě otevřené získala známku VÝBORNÁ 2, Res.ČKŠ a taktéž byla na bonitaci s čistým kódem 00/4A/5 zařazena do chovu. Kira (PRALINE JINGLE Z BAROKAMU) získala ve třídě pracovní známku VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ. V závěrečných soutěžích Barokamíci bodovali také. Chovatelská skupina Z BAROKAMU obsadila 1.MÍSTO, v soutěži "Dítě a pes" Sofi s Teuškou také. Obrovská gratulace a poděkování všem páníčkům za úžasnou reperezentaci odchovů "Z BAROKAMU". Janě díky za úpravu srsti Teušky a Qentínky. Hance a Janě za předvedení. Další foto najdete u každého výše jmenovaného Barokamíčka jednotlivě.

03.09.2016- Quentin Owen z Barokamu zazářil na Národní speciální klubové výstavě kníračů ve Zbraslavi u Brna!!!

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) zazářil 3.9.2016 na Národní speciální klubové výstavě kníračů ve Zbraslavi u Brna a od slovenského pana rozhodčího MVDr. Juraje Freye získal ocenění Ex.1, CAC, ISPU cert., ČKŠ, WINNER OF NATIONAL SPECIAL SHOW, BOS :) Obrovská gratulace a poděkování páníčkům Quentínka. Více informací a foto Quentínka zde.

16.07.2016- OZZY QUIENTO z Barokamu- Úspěch v Polsku!!!

OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získali na Národní výstavě psů v Polsku v Koszalině ve třídě otevřené od polského pana rozhodčího Andrzeje Szutkiewicze nádherné ocenění EXCELLENT 1, CWC/CAC. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Barokamí rodinky v zahraničí :-). Více informací a foto Ozzyho zde.

06.07.2016- Qentina Contesa Owen z Barokamu, Ozzy Quiento z Barokamu- VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ!!!

Barokamíci se ve středu 6.7.2016 vypravili na II. Oblastní výstavu psů všech plemen do Kelče. Od slovenské paní rozhodčí Gabriely Ridarčíkové získali známky VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ. Děkujeme za super den :-).

29.06.2016 - Máme 7 týdnů a rozcházíme se do nových domovů

Máme 7 týdnů. Papáme stále mámino mlíčko, granulky, masíčko a jiné mňamky. Jsme 3 x odčervení, naočkovaní a očipovaní, dostali jsme výbavičku a šli jsme do světa k novým milujícím páníčkům. Barokamí maminka s celou smečkou nám popřála do života jen to nejlepší, ať děláme radost a jsme milováni (Jingle Fantagira z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's). Všechna štěňátka jsou již v nových domovech. Foto sedmitýdenních mimínků jednotlivě vyfocených a společné foto zde.

25.06.2016- Qentina Contesa Owen z Barokamu- VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ!!!

S Qentínkou jsme se v sobotu 25.6.2016 vypravily na Oblastní výstavu psů všech plemen s mezinárodní účastí do Náměšti na Hané. Výstava se uskutečnila v překrásném prostředí zámku. Od pana rozhodčího M. Václavíka jsme získali pochvalu a ocenění nejvyšší- VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ. Více fotek Qentínky najdete zde.

25.06.2016- Praline Jingle z Barokamu- KIRA-VÝBORNÁ 2, Res.ČKŠ!!!

Kira (Praline Jingle z Barokamu) s Hankou získaly dne 25.6.2016 na XV.Oblastní klubové výstavě kníračů v Horce nad Moravou od paní rozhodčí ing. Danuše Kotalové ocenění VÝBORNÁ 2, Res.ČKŠ. Holky moc gratulujeme :-)Více fotek Kiry najdete zde.

25.06.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1, VT,ČKŠ!!! Zařazen mezi chovné jedince s čistým bonitačním kódem 00/5A/5!!!

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou získali dne 25.6.2016 na XV.Oblastní klubové výstavě kníračů v Horce nad Moravou od paní rozhodčí ing. Danuše Kotalové ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ. Na bonitaci byl Quentínek zařazen s čistým bonitačním kódem 00/5A/5 mezi krycí psy. Moc gratulujeme. Více informací a foto Quentínka zde.

20.06.2016- Barokamíci úspěšní na výstavě v POLSKU!!!

Kluci z Barokamu měli na výstavě psů všech plemen v Ratiborzi v Polsku super úspěch. V sobotu 11.6.2016 QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou získali od polského rozhodčího Boguslava Chmiela ocenění VÝBORNÝ 1, CWC, NDP, BOB a dostali se do výběru 6 nejlepších psů celé skupiny II. V neděli 12.6.2016 na stejné výstavě od polské rozhodčí Malgorzaty Zakrzewske získali QUENTIN opět ocenění VÝBORNÝ 1, CWC, NDP, BOB a OZZY(Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou VÝBORNÝ 1, CWC. Gratulujeme ke skvělému výsledku a děkujeme :-). Více informací a foto Quentínka zde. Více informací a foto Ozzyho zde.

13.06.2016 - Máme štěňátka-5 týdnů/We have the puppies-5 weeks

Máme 5 týdnů. Papáme mámino mlíčko, granulky a jiné dobrotky, spinkáme, rosteme a pěkně řádíme. Když je venku pěkně, tak si hrajeme venku. Je to super. (Jingle Fantagira z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's). Všechna štěňátka jsou již zadaná. Další foto pětitýdenních mimínků jednotlivě vyfocených a info zde.

 

06.06.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1, VT,KRAJSKÝ VÍTĚZ!!!

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou získali dne 4.6.2016 na Krajské výstavě psů ve Zlíně ve třídě vítězů nádherný posudek a ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Gratulujeme a děkujeme :-). Více informací a foto Quentínka zde.

Quentin Owen z Barokamu hvězdou

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) se stal PLATINUM hvězdou a jeho fotka bude v kalendáři. Více informací a foto Quentínka zde.

05.06.2016- KIRA a OZZY "KRAJSKÝMI VÍTĚZI" v Lanškrouně!!!

Dne 5.6.2016 Barokamíci KIRA (Praline Jingle z Barokamu) s Hankou a OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získali na 9.ročníku ZEMSKÉ KORUNY-KVP LANŠKROUN od pana rozhodčího Tibora Havelky (SK) ve třídě pracovní a třídě otevřené nádherné posudky a ocenění nejvyšší- VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Oběma moc gratulujeme a Dominikovi s Ozzym patří velká gratulace za soutěž "Dítě a pes". Více fotek Kiry najdete zde. Více foto Ozzyho zde.

05.06.2016 - Máme štěňátka-4 týdny/We have the puppies-4 weeks

Máme 4 týdny. Papáme mámino mlíčko, granulky, spinkáme, rosteme. Jsme podruhé odčerveni. Máme ostříhané drápky a zadečky . Včera jsme byli poprvé venku a dnes taky. Bylo to super. Všude byli stejní fousáčci. Kromě maminky Jinglinky se nám ještě věnovala babička Fanynka, teta Tesinka, strejda Quín, starší sestřička Quentýnka a veliký amstafí strejda Fadík :-).S prababičkou Princeskou jsme dokonce společně odpočívali v pelíšku. (Jingle Fantagira z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's). Volný k zadání je již pouze jeden chlapeček. (Puppies available for booking- 1 boy). Do nových domovů mohou štěňátka 26.6.2016. Další foto čtyřtýdenních mimínků jednotlivě vyfocených a info zde.

30.05.2016 - I. ročník "Setkání Barokamíků" v Rudné pod Pradědem

Ve dnech 27.5.- 29.5.2016 proběhlo první setkání Barokamíčků a jejich rodin v nádherném prostředí Jeseníků. Někteří přijeli už ve čtvrtek. V sobotu jsme se pod vedením Pepy Kachlíka s Resinkou vydali společně na vycházku do Malé Morávky, kde jsme poseděli, občerstvili se, děti se vyřádily na prolézačkách. Bylo dech beroucí sledovat pobíhající smečku kníračů v nádherné krajině ozářené sluníčkem. Naši knírači řádili společně v areálu Penzionu Mariana a my jsme venku povídali a povídali. Vždy se po nějaké době přiběhli nechat pochovat, pohladit a zase utíkali se svými sourozenci řádit :-). V podvečer jsme opekli na ohni buřtíky. Nejmladší Barokamíčci měli 1 rok a nejstarší Ibišek byl 7-letý. Sešla se úžasná partička lidiček. Dostalo se i na dárečky k 20-ti letému výročí existence chovatelské stanice z Barokamu :-). Všem Vám ze srdce moc děkuji, že jste si udělali se svými fousáčky čas a vážili jste mnohdy dalekou cestu přes celou republiku na naše setkání, které bylo báječné. Díky, díky, díky :-)Fotky najdete zde.

 

22.05.2016 - Máme štěňátka-2 týdny/We have the puppies-2 weeks

Máme 14 dní. Papáme mámino mlíčko, spinkáme, rosteme, už se nám otevřela očička. Jsme poprvé odčervení. Naší vzornou maminkou je Jinglinka (Jingle Fantagira z Barokamu) a tatínkem Oweník (Owen Wilson Hildebert's). Volní k zadání jsou již pouze dva kluci. (Puppies available for booking- 2 boys). Do nových domovů mohou štěňátka 26.6.2016. Další foto čtrnáctidenních mimínků jednotlivě vyfocených a info zde.

21.05.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB , BOS,BOB!!! MAĎARSKÝ ŠAMPION!!!

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou získali na třídenní mezinárodní výstavě psů v Maďarsku od třech různých rozhodčích z celého světa ocenění nejvyšší a Quentínek se stal MAĎARSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY!!!Děkujeme za úžasnou reprezentaci CHS Z BAROKAMU v další zahraniční zemi. Více informací a foto Quentínka zde.

IDS SZILVASVARAD (CACIB SHOW) (14.5 - 16.5. 2016)

 

14.5.16 open class : V1, CAC, CACIB, BOS!! judge : Mr. Zaur Agabeyli, AZR

15.5.16 open class : V1, CAC judge : Mr. Lloyd Amodei, USA

16.5.16 open class : V1, CAC, CACIB, BOB!! judge : Mr. Szabo Sandor, HU

17.05.2016 - Máme štěňátka-1 týden/We have the puppies-1 week

Máme jeden týden. Papáme mámino mlíčko, spinkáme, rosteme. Naší vzornou maminkou je Jinglinka (Jingle Fantagira z Barokamu) a tatínkem Oweník (Owen Wilson Hildebert's). Volní k zadání jsou již pouze dva kluci. (Puppies available for booking- 2 boys). Do nových domovů mohou štěňátka 26.6.2016. Další foto týdenních mimínků a info zde.

16.05.2016- Kira (Praline Jingle z Brokamu)"KRAJSKÝ VÍTĚZ"

KIRA (Praline Jingle z Barokamu) s Hankou získala dne 7.5.2016 na XXI. Slezské výstavě psů v Hlučíne ve třídě pracovní ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Holky, velká gratulka :-). Více fotek Kiry najdete zde. Za reprezentaci Barokamí psí rodinky také děkujeme Janě a Martinovi s OZZYM (Ozzy Quiento z Barokamu). Více foto Ozzyho zde.

 

Nicy (Nicy Fantagira z Brokamu) zařazena do chovu!!!

Nicy (Nicy Fantagira z Barokamu) získala dne 30.4.2016 na XXIII. Oblastní klubové výstavě kníračů v Mladé Boleslavi od slovenského rozhodčího MVDr. J.Freye ocenění VÝBORNÁ a na bonitaci byla paní rozhodčí ing. Rozovou s bonitačním kódem 01/5A/5 zařazena do chovu. Gratulujeme a děkujeme majitelům Nicy. Více zde.

08.05.2016 - Máme štěňátka/We have the puppies

Jsme na světě :-). V noci 7.5.2016 porodila Jinglinka (Jingle Fantagira z Barokamu) zcela bez potíží 7 krásných štěňátek, 4 chlapečky (4 boys) a 3 holčičky (3 girls) . Celý vrh je bez zálomků, bez paspárků, bez kýl, bez rozštěpů patra. Přijímáme rezervace. Volní k zadání jsou již pouze dva kluci. (Puppies available for booking- 2 boys). Do nových domovů mohou štěňátka 26.6.2016. Další foto jednodenních mimínků a info zde.

01.05.2016- Těšíme se na miminka :-)

Jinglinka (Jingle Fantagira z Barokamu) už je krásně kulaťoučká. Termín porodu budoucího odchovu "T"se nám blíží. Tatínkem je Owen Wilson Hildebert's Lenky Zuščíkové. Více fotek "ťěhulky" najdete zde.

 

24.04.2016- OZZY QUIENTO z Barokamu- XXXV.MWP OPOLE- EXCELENT 2

OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získali na Meziárodní výstavě psů v Polsku v OPOLE ve třídě otevřené v konkurenci krásných psů od pana rozhodčího Piotra Króle nádherné ocenění VÝBORNÝ 2. Blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci Barokamí rodinky v zahraničí :-). Více informací a foto Ozzyho zde.

18.04.2016- Budeme mít štěňátka!!! Více informací zde.

 

10.04.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1, CAC, CAC CMKU, NATIONAL WINNER , BOB

QUENTINEK (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou byli opět výstavně velmi úspěšní!!! Na Národní výstavě psů v Ostravě získali od paní rozhodčí ing. Danuše Kotalové ocenění VÝBORNÝ 1, CAC, CAC CMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ a BOB!!! Děkujeme za úžasnou reprezentaci CHS Z BAROKAMU. Více informací a foto Quentínka zde.

10.04.2016- OZZY QUIENTO z Barokamu- NVP Ostrava- VÝBORNÝ 2, Res.CAC!!!

OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získali na Národní výstavě psů v Ostravě ve třídě otevřené od paní rozhodčí ing. Danuše Kotalové nádherné ocenění VÝBORNÝ 2, Res.CAC!!! Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Barokamí rodinky :-). Více informací a foto Ozzyho zde.

02.03.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1,CAC,CACIB,BOS na MVP v Nitře!!!

Quentinek (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou byli opět výstavně velmi úspěšní!!! Na Mezinárodní výstavě psů v Nitře získali ve třídě otevřené od pana rozhodčího Václavíka ocenění VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB a BOS!!! Děkujeme za úžasnou reprezentaci CHS Z BAROKAMU v zahraničí. Více informací a foto zde.

Quentin Owen z Barokamu se zúčastnil prestižní celorepublikové soutěže KCHK o Výstavně nejúspěšnějšího knírače roku 2015.
Výsledek : 1. MÍSTO "Nejúspěšnější malý knírač pepř a sůl pro rok 2015!"

26.03.2016- Ozzy, Kira a Resi na výstavě-KRAJSKÝMI VÍTĚZI!!!

Tři Barokamíčci vzali svoje páníčky na VI.Krajskou výstavu psů do Vyškova u Brna, kde se všem úžasně dařilo. Od pana rozhodčího Petra Řehánka získala Kira (Praline Jingle z Barokamu) ve třídě pracovní ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Ozzy (Ozzy Quiento z Barokamu) ve třídě otevřené získal ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a Resi (Resi Fantagira z Barokamu) získala ve třídě mladých ocenění VÝBORNÁ 2. Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci "Barokamí rodinky".

 

07.02.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS na MVP v Brně!!

Quentinek (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou byli opět výstavně velmi úspěšní!!! Na dvoudenní Mezinárodní výstavě psů v Brně získali ve třídě otevřené od rozhodčích Aleksandry Miros-Sekowske (PL) a Tuovinen Olavi (FIN) tato ocenění: 2 x VÝBORNÝ 1, 2 x CAC, CAC ČMKU,CACIB a BOS!!! Děkujeme za skvělou reprezentaci CHS Z BAROKAMU. Více informací a foto zde.

06.02.2016- OZZY QUIENTO z Barokamu- MVP BRNO- VÝBORNÝ 2

OZZY (Ozzy Quiento z Barokamu) s Janou získal na Mezinárodní výstavě psů v Brně ve třídě otevřené od paní rozhodčí Aleksandry Miros-Sekowske (PL) ocenění VÝBORNÝ 2. Děkujeme za skvělou reprezentaci Barokamí rodinky :-). Více informací a foto zde.

01.02.2016- Quentin Owen z Barokamu- VÝSTAVNÍ ÚSPĚCHY

Quentinek (Quentin Owen z Barokamu) získal za svoji krátkou výstavní kariéru (05/15-01/16) tato ocenění :

CZECH JUNIOR CHAMPION

CLUB JUNIOR CHAMPION

3rd place in the TOP schnauzer of Jesenice branch KCHK (3.místo TOP KNÍRAČ Jesenické pobočky KCHK)

1x NATIONAL WINNER

3x BEST OF BREED (BOB) (nejlepší v plemeni)

2x BEST OPPOSITE SEX (BOS) (nejlepší v plemeni z opačného pohlaví)

2x BEST OF JUNIOR (nejlepší mladý v plemeni)

1x BEST IN SHOW PUPPY

3x CLASS WINNER

Více informací a foto zde.

 

31.01.2016- Pozvání na první společné SETKÁNÍ BAROKAMÍKŮ v Rudné pod Pradědem!!!!

Vážení a milí majitelé Barokamíčků. Po 20-ti letech existence naší chovatelské stanice "Z BAROKAMU", jsme se konečně rozhodli uspořádat první společné víkendové setkání. Od Martina a Jany, majitelů Ozzyho, jsme dostali tip na krásné místo, kde by to šlo :-)))). Vše je s majiteli pensionu domluveno a teď už stačí pouze, aby jste do konce února zavolali a domluvili si ubytování a můžeme se společně těšit na báječný víkend s rodinami a našimi Barokamíčky. Ubytování je možné v pokojích v pensionu nebo v chatičkách s klimatizací, topením, vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou. Máme 10% slevu na ubytování. Stačí při objednávce sdělit, že patříte k Barokamíkům :-). Stravování je možné v restauraci pensionu, je možné si objednat plnou penzi nebo polopenzi. Těšíme se na Vás!!!

25.01.2016- Quentin Owen z Barokamu- 3.místo TOP KNÍRAČ

Quentinek (Quentin Owen z Barokamu) získal krásné 3. místo v soutěži o výstavně nejúspěšnějšího knírače Jesenické pobočky Klubu chovatelů kníračů "TOP KNÍRAČ 2015". Více informací a foto zde.

25.01.2016- Praline Jingle z Barokamu "KIRA"- 3.místo PRACOVNÍ POHÁR 2015

Kira (Praline Jingle z Barokamu) získala krásné 3. místo v soutěži o "PRACOVNÍ POHÁR 2015"Jesenické pobočky Klubu chovatelů kníračů. Více informací o Kiře a další foto zde.

 

16.01.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1,CAC,CACIB,BOB,BOS!!

Quentinek (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou úspěšně pokračují ve výstavní sezóně roku 2016. Na dvoudenní Mezinárodní výstavě psů na Slovensku v Nitře získali v mezitřídě od pánů rozhodčích Jaroslava Matyáše a Sergeje Vanzhy tato ocenění: 2 x VÝBORNÝ 1, 2 x CAC, 2 x CACIB, BOB a BOS!!! Děkujeme za úžasnou reprezentaci CHS Z BAROKAMU v zahraničí. Posíláme obrovskou gratulaci, jsme na Vás pyšní!!! Více informací a foto zde.

 

16.01.2016- Ozzy a Kira na společném výletě do Bidličné

Naše "Barokamí rodinka" si udělala společný výlet do Jeseníků, do Břidličné. (Sešli se: Ozzy Quiento z Barokamu a Praline Jingle z Barokamu). Děkujeme za fotečky. Foto vloženo jako první ve fotogalerii s názvem "Barokamíci na výletech".

10.01.2016- Quentin Owen z Barokamu-VÝBORNÝ 1,CAC,NV,BOS!!!

Quentinek (Quentin Owen z Barokamu) s Hankou zahájil úspěšně výstavní sezónu roku 2016. Získal na Národní výstavě psů v Brně ve třídě otevřené od paní rozhodčí Moniky Skok ocenění VÝBORNÝ 1, CAC, CAC ČMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOS. Moc gratulujeme a přejeme stejné úspěchy po celý rok.

01.01.2016- Vítáme v Novém roce!!!

Děkujeme moc všem, kteří reagovali na vánoční a novoroční přání Z Barokamu a zaslali nám vánoční pozdravy, zprávy a fotečky Barokamíčků. Jsme moc rádi, že se Vás tolik ozvalo. V letošním roce bychom rádi uskutečnili víkendové společné setkání "Barokamí rodinky". Pokud máte tip na nějaké pěkné místo i s ubytováním, možností stravování, prosím dejte vědět. Děkujeme.

_____________________________________________________________________________

ARCHIV

2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008