PF 2018- Ze srdce děkuji Všem páníčkům našich odchovů za skvělou péči, kterou Barokamíčkům v jejich životech poskytují. Přeji pevné zdraví a mnoho štěstí ve všem, do čeho se společně pustíte :-)

9.12.2017- MVP NITRA- Theodora Jingle Owen z Barokamu 2x Excellent 1, 2x CAC, Res. CACIB!!!

9.12.2017 jsme s Theodorkou (Theodora Jingle Owen z Barokamu) vyjely na dvoudenní  mezinárodní výstavu psů na Slovensko. Výstava se konala v Nitře a Teodorka získala v sobotu ve třídě  otevřené ocenění VÝBORNÁ 1, CAC (judge: Ozan Belkis).  V neděli 10.12.2017 získala ve třídě otevřené ocenění VÝBORNÁ 1, CAC, Res.CACIB ((judge: Anna Rogowska,PL). Za předvedení děkuji Sáře Pešatové. Další info a foto Teušky zde.

9.12.2017- Ully Jingle Quentin z Barokamu- MVP Nitra

Ullinka (Ully Jingle Quentin z Barokamu) se zúčastnila své první mezinárodní výstavy psů. Výstava se konala na Slovensku v Nitře. Ve třídě dorostu získala krásné ocenění VELMI NADĚJNÁ II. Moc gratulejeme a přejeme hodně dalších úspěchů (judge: Ozan Belkis,TR)

29.11.2017- Nový člen "Barokamí rodinky" Nord Storm More Ocharovania

Z Ukrajiny k nám přicestoval z chovatelské stanice More Ocharovania nový člen "Barokamí rodinky", pejsek NORD STORM More Ocharovania. Kníračí i amstafí smečka Nordíka ihned mezi sebe bez nejmenšího problému přijala. Nordík se rychle a bez potíží aklimatizoval. Je to úžasně zvídavý a temperamentní pejsek, nikoho a ničeho se nebojí. Jsme moc šťastní, že je náš :-))))). Natalie, díky moc.

 

19.11.2017- Theodora Jingle Owen z Barokamu-KWPR Zakrzów PL- Excellent I.,NDS,CWC,BOB!!!

Dnes jsme s Theodorkou (Theodora Jingle Owen z Barokamu) vyjely na výstavu do Polska. Výstava se konala v Zakrzowě a Teodorka získala v mezitřídě od polského pana rozhodčího Marka Lewandowskeho nádherný posudek a ocenění VÝBORNÁ 1, NDS, CWC a nakonec i titul BOB. V závěrečných soutěžích byla vybrána do nejužšího výběru 5 psů II. skupiny FCI. Máme z naší Teodorky obrovskou radost :-))). Další info a foto Teušky zde.

07.11.2017- SMUTNÁ ZPRÁVA- Opustila nás prababička Princeska ve věku nedožitých 15-ti let :-((

Po mnoha letech, kdy nám do psího nebíčka odešla zakladatelka našeho chovu kníračů malých pepř a sůl, Bekynka (Beky z Bruntálska), se za ní v úterý 7.11.2017 vydala přes duhový most naše milovaná „Princeska“ Fascynation Staszel. V březnu by naše psí babička oslavila krásných 15 let. Bylo neuvěřitelné pozorovat, jak všichni členové smečky od dcer, vnuček a pravnučky, včetně našeho Quína byli ke stařence Princesce pozorní, ohleduplní a starostliví. Úžasná psí rodina. Vypadalo to jako-by ji chtěli vrátit všechnu tu péče a lásku, kterou ona věnovala jim. Ještě před třemi roky svým dcerám a vnučce pomáhala s péčí, včetně kojení, o jejich miminka. Princeska dala život 17 dětem. Doma zůstaly dcery Tessinka (Contessa Diablo z Barokamu), dnes už 11 letá dáma a Fanynka (Fantagira Princes z Barokamu), dnes už také 10 letá dáma, obě v zaslouženém "rodičovském důchodu". A dcera Fanynky Jingl (Jingle Fantagira z Barokamu) a Tesinčina dcerka Qentinka (Qentina Contessa Owen z Barokamu). No a nejmladším benjamínkem, v kterém koluje krev naší nezapomenutelné Princesky, je Unuška (Unna Jingl Quentin z Barokamu). Přesto, že od nás musela odejít, žije tu stále s námi ve svých dětech a dalších generacích. Princesko naše, máme tě moc rádi a nikdy ne tebe nezapomeneme. Tví dvounozí a čtyřnozí Barokamíčci.

05.11.2017- Theodora Jingle Owen z Barokamu na MVP Praha Excellent II, Res.CAC, Res.CACIB!

Theodorka získala v mezitřídě na Mezinárodní výstavě psů v Praze dne 5.11.2017 od paní rozhodčí Jaroslavy Drožové krásný posudek a ocenění EXCELLENT II, Res.CAC a Res.CACIB. Za předvedení děkujeme Sáře Pešatové. Další info a foto Teušky zde.

01.10.2017 -Theodora Jingle Owen z Barokamu v Polsku EXCELLENT I., CWC !!!

Theodorka (Theodora Jingle Owen z Barokamu- Jingle Fantagira z Barokamu x Owen Wilson Hildebert's) získala na XXXVI. Krajowe wystawě psow rasowych v Polsku v Rybniku v mezitřídě od polského pana rozhodčího Janusze Opary krásný posudek a ocenění EXCELLENT I. , CWC.  Děkujeme za předvedení Sáře Pešatové Kršíkové. Další info a foto Teušky zde.

 

24.09.2017- Theodora Jingle Owen z Barokamu- NVP Brno- VÝBORNÁ 2, R.CAC

Naše Teuška (THEODORA Jingle OWEN Z BAROKAMU)  získala dne 24.9.2017 na 26. Moravskoslezské národní výstavě psů všech plemen v Brně v mezitřídě od slovenského pana rozhodčího Sergeje Vanžy krásný posudek a ocenění VÝBORNÁ 2, R.CAC.  Další info a foto Teušky zde.

23.09.2017 - C.I.B., Multichamp. Quentin Owen z Barokamu- úspěšný na OKV v Brně! Quentinkova dcera ULLY Jingl Quentin z Barokamu  také!

C.I.B. , Multichamp. Quentin Owen z Barokamu získal dne 23.9.2017 na Oblastní klubové výstavě kníračů v Brně ve třídě vítězů ocenění V1,VT, BIS MINI SCHNAUZER, BEST IN SHOW. Moc gratulujeme. Další info a foto Qunetínka zde. Jeho dcerka ULY Jingl Quentin z Barokamu získala ve třídě dorostu ocenění VELMI NADĚJNÁ 1. Gratulka letí k Pírkům :-)))

16.09.2017-Barokamíci na Oblastní klubové výstavě v Krnově!!!

Dne 16.9.2017 proběhla v Krnově Oblastní klubová výstava kníračů, kterou posuzovala paní rozhodčí ing. Zuzana Rozová. Této výstavy se úspěšně zúčastnilo 5 kníračů z naší chovatelské stanice. Nejúspěšnějším byl C.I.B. Multichamp. QUENTIN Owen z Barokamu, který ve třídě vítězů získal ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ, OKV a BIS MK.  Dalším  zástupcem naší CHS byl OZZY Quiento z Barokamu, který získal ve třídě otevřené ocenění VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, ČKŠ. Stejné ocenění, ale v mezitřídě, získala naše THEODORA Jingl Owen z Barokamu, současně byla na bonitaci zařazena do chovu. Naši nejmladší generaci prezentovaly Qentinkovy dcery ve třídě štěňat, UNNA Jingl Quentin z Barokamu, která získala ocenění VELMI NADĚJNÁ 1 a ULLY Jingl Quentin z Barokamu, která získala ocenění VELMI NADĚJNÁ 2. Všem moc děkujeme za skvělou prezentaci naší chovatelské stanice. 

03.09.2017- Theodora Jingle Owen z Barokamu- V 1,VT,KV, Unna Jingl Quentin z Barokamu- VN 1

Na XXI. Krajskou výstavu psů v Dolním Benešově  jsme vyjely také s naší Teuškou (Theodora Jingle Owen z Barokamu) a poprvé s Unuškou (Unna Jingl Quentin z Barokamu).  Theodorka získala v meziřídě ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a Unna ve třídě štěňat ocenění VELMI NADĚJNÁ 1. a v závěrečných soutěžích byla 5. nejlepším štěnětem :-).  Holky byly moc šikovné. Za předvedení děkujeme Sáře Pešatové Kršíkové. Další foto a info Teušky zde, Unnušky zde. 

03.09.2017- Ozzy Quiento z Barokamu- V1,VT,KV, BIS IV.

Dne 03.09.2017 se konala XXI. Krajská hornoslezská výstava psů všech plemen v Dolním Benešově. Ozzy Quiento z Barokamu získal ve třídě otevřené od pana rozhodčího Petra Řehánka ocenění Výborný 1, Vítěy třídy, Krajský vítěz a postoupil do závěrečných soutěží, kde se umístil jako IV. Nejlepší pes výstavy ze všech plemen. Moc gratulujeme a děkujeme Janě a Martinovi :-).  Další info a foto Ozzyho zde. 

29.07.2017- C.I.B., Multichamp. Quentin Owen z Barokamu- V1,VT,KV, BIG II. 

C.I.B. , Multichamp. Quentin Owen z Barokamu získal dne 29.07.2017 na Krajské výstavě psů v Brně ve třídě vítězů ocenění Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz a v závěrečných soutěžích získal ocenění BIG II. (II. Nejkrásnější pes výstavy II. skupiny FCI ). Moc gratulujeme a děkujeme. Další info a foto Qunetínka zde.

01.06.2017- CHS z Barokamu má nově vytvořené logo :-)

Chovatelská stanice z Barokamu si nadělila ke svému 22. letému výročí své existence vektorové logo. Vytvořila nám ho Lucie Dušková  (Niarra Pro). Moc děkujeme.

9.-11.5.2017- II.ročník "SETKÁNÍ BAROKAMÍKŮ" v Beskydech

Ve dnech 9.-11.5.2017 proběhl v Beskydech II. ročník "SETKÁNÍ BAROKAMÍKŮ". V letošním roce jsme se rozhodli, že setkání uspořádáme v krásném rodinném wellness hotelu Kempa v Bukovci. Někteří zůstali celé tři dny, jiní přijeli pouze na dva dny nebo přijeli na sobotní společnou vycházku. Bylo to moc příjemné společné setkání a těšíme se, že se zase s bezva lidičkama a Barokamíčkama sejdeme v roce příštím. Další foto najdete zde.

 

16.07.2017 - THEODORA Jingle Owen z Barokamu-výsledky 5.-7. měsíc 2017!!!

THEODORA Jingle OWEN Z BAROKAMU získala v měsících květen až červenec 2017 tato cenění:

- Slezská výstava psů Hlučín (Speciální klubová výstava kníračů) 13.05.2017 třída mladých VÝBORNÁ 2 (Polgar Andraš)

- OVP Náměšť na Hané 17.6.2017 třída mladých VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH (M.Václavík)

- MVP INTERCANIS BRNO 25.6.2017 třída mladých VÝBORNÁ 1, CAJC,BOJ (Fairaislová Lenka)

- OVP KELČ 6.7.2017 třída mladých VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, II.Nejkrásnější mladá fena výstavy (Berri Beare, IRL)

Za předvedení Teušky v Kelči moc děkujeme Sáře Pešatové Kršíkové.

Více informací a další foto Teušky zde.

12.07.2017 - GCH.ICH. CH. Quentin Owen z Barokamu-výsledky 4.-7. měsíc 2017!!!

QUENTIN OWEN Z BAROKAMU získal v měsících duben až červenec 2017 tyto tituly: ČESKÝ GRAND ŠAMPION, POLSKÝ ŠAMPION, INTERŠAMPION (C.I.B.) a KLUBOVÝ ŠAMPION ČR. Dne 23.4.2017 na MVP v OPOLI (PL) získal ocenění VÝBORNÝ 1, CWC . Dne 20.5.2017 na OKV Brno od pana rozhodčího MVDr. Pavelka ocenění VÝBORNÝ 1, VT, ČKŠ, OV , BIS MINI SCHNAUZER. Dne 21.5.2017 na MVP v Rakousku ve WIESELBURGU ve třídě vítězů ocenění VÝBORNÝ 1, CACE, Res.CACIB. Obrovská gratulace a velké poděkování Hance a Milošovi. Více informací a další foto Quentínka zde.

30.06.2017- Theodorka má vysvědčení ze psí školky

Teuška (Theodora Jingle Owen z Barokamu) absolvovala v jarních měsících v ZKO Krnov Chomýž "Psí školku". Dostala vysvědčení, kde získala velikou 1 s hvězdičkou za zvládnutí těchto předmětů : "Přivolání psa, ovladatelnost psa na vodítku za chůze a v klidu, ovladatelnost psa na vodítku ve skupince s jinými psy, povely sedni, lehni, vstaň, překonala kladinu nízkou, zvládla skok vysoký a skok šplhem, odložení psa a povel zůstaň." Další foto Teušky ze psí školky najdete zde. 

30.05.2017 - Štěňátka Z BAROKAMU odchovu "U" a "V" jsou v nových domovech.

Všechna miminka jsou v nových domovech. Přejeme všem krásný a dlouhý život s jejich lidmi. Přidáno nové foto jednotlivě ke každému štěňátku. Více informací a fotografie mimínků najdete zde.

28.04.2017 - Štěňátka Z BAROKAMU odchovu "U" mají 5 týdnů!!!

V úterý 25.4.2017 jsme oslavili 5 týdnů života :-). Přidáno nové foto jednotlivě ke každému štěňátku. Více informací a fotografie mimínků z prvních 5 týdnů života najdete zde.

26.4.2017 - Jedináček VICTORY Quiento Qent z Barokamu má 14 dní!!!

Cvalíček Viktorek už kouká na svět. Kojí ho nejenom maminka Qentínka, ale také se stará teta Jinglinka, holky si úžasně vypomáhají navzájem. Viktorek už má také své páníčky, kteří se na něho moc těší. ( m: Qentina Contessa Owen z Barokamu , o: Quiento Pepper Bikin dvor). Více informací a fotografie chlapečka Viktorka najdete zde.

21.04.2017 - Štěňátka Z BAROKAMU odchovu "U" mají 4 týdny!!!

V úterý 18.4.2017 jsme oslavili 4 týdny života :-). Dostali jsme znovu pastu proti červíkům. Už si hrajeme, poštěkáváme, vrčíme. Stále pijeme mámino mlíčko a už mamince zkoušíme ujídat její papání z misky. Jsme 2 kluci a 4 holčičky. Našim tatínkem je GCH. ICH. CH. Quentin Owen z Barokamu a maminkou je Jingle Fantagira z Barokamu. Více informací a fotografie mimínků z prvních 4 týdnů života najdete zde.

13.4.2017 - MÁME KLUKA!!!

V pondělí 10.4.2017 se ve 4 hodiny ráno stala Qentínka novopečenou maminkou. Porodila krásného chlapečka. Kluk je zdráv, standardní, bez zálomků, vlčích drápů, rozštěpu patra. (m: Qentina Contessa Owen z Barokamu , o: Quiento Pepper Bikin dvor). Více informací a fotografie chlapečka z prvního dne života najdete zde.

9.4.2017 - Kníračci z Barokamu zvítězili na NVP v Ostravě mezi pepřáky!!!

Ich.QUENTIN Owen z Barokamu s Hankou získali na národní výstavě psů všech plemen v Ostravě ve třídě vítězů ocenění VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ a titul BOB!!! Tím Quentínek splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ GRAND ŠAMPION!!! Obrovská gratulace 14-ti dennímu čerstvému taťkovi Quentínkovi :-) a díky Hance a Milošovi.

Naše Teuška (THEODORA Jingle Owen z Barokamu) zahájila výstavní sezónu ve třídě mladých překrásným oceněním VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ a BOS. Máme obrovskou radost!!!

Rozhodčí : Tibor Havelka (SK)

Další foto Teušky z výstavy zde.

06.04.2017 - Štěňátka Z BAROKAMU mají 14 dní!!!

V úterý 4.4.2017 jsme oslavili 14 dní života :-). Už koukáme na svět. Naše lidská maminka nás všechny znovu zvážila a dostali jsme pastu proti červíkům. Jsme 2 kluci a 4 holčičky. Našim tatínkem je ICH. CH. Quentin Owen z Barokamu a maminkou je Jingle Fantagira z Barokamu. Všichni již máme svoje budoucí rodiny, kde se na nás moc těší. A ještě máme krásná jména. Jmenujeme se Uriášek, Umberto a holčičky Ully, Unna, Umbrela a Unicate. Více informací a fotografie mimínků z prvních 14. dnů života najdete zde.

21.3.2017 - MÁME ŠTĚNÁTKA!!!

V úterý 21.3.2017 v 7.30 ráno porodila Jinglinka první štěňátko odchovu "U" a postupně na svět přišlo ještě dalších 5 bratříčků a sestřiček. Narodili se 2 kluci a 4 holčičky. Všichni zdrávi, standardní, bez zálomků, vlčích drápů, rozštěpů patra. ICH. CH. Quentin Owen z Barokamu se stal poprvé tatínkem. Maminkou je naše Jingle Fantagira z Barokamu. Všechna štěňátka jsou již zadaná. Více informací a fotografie březí maminky Jinglinky a mimínků z prvních 3 dnů života najdete zde.

22.2.2017 - BUDEME MÍT ŠTĚNÁTKA!!!

ICH. CH. Quentin Owen z Barokamu bude poprvé tatínkem. Maminkou bude naše Jingle Fantagira z Barokamu. Narození štěňátek očekáváme 24.3.2017. Více informací najdete zde.

20.2.2017 - ICH. CH. Quentin Owen z Barokamu -SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION!!!

Quentin Owen z Barokamu má další titul. V Bratislavě získal ve dnech 18. a 19.2.2017 na VICTORY SHOW-CHAMPION OF CHAMPIONS 2016 na NÁRODNÍ VÝSTAVĚ ve třídě šampionů ocenění 2x EX1, 2x CAC, VICTORY WINNER a stal se SLOVENSKÝM GRAND ŠAMPIONEM!!! Obrovská gratulace a velké poděkování Hance a Milošovi.

Rozhodčí: Sergej Vanza, SK

5.2.2017 - ICh. Quentin Owen z Barokamu -ŠAMPION ČMKU a INTERŠAMPION!!!

Quentin Owen z Barokamu s Hankou získali ve dnech 4. a 5.2.2017 na IDS DUOCACIB BRNO ve třídě vítězů ocenění 2x EX1, 2x CAC, 2x CAC CMKU, 2 x CACIB, 2 x BOB!!! Získali nominaci na CRUFT´S QUALIFICATION FOR 2018!

Quentin Owen Barokamu je ve 2,5 letech novým ŠAMPIONEM ČMKU a INTERŠAMPIONEM!!!!

Rozhodčí : Mrs. Linda Volarikova, SK, Mr. Erwin Deutscher, AT

Hani, Miloši, díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.1.2017 - Ch. Quentin Owen z Barokamu -ŠAMPION SR!!!

A Quentínek sklízí další úspěchy!!! Ve dnech 14. a 15.1.2017 získal na Slovensku na IDS DUOCACIB NITRA ve třídě vítězů ocenění 2 x V1, 2x CAC, 2x CACIB, 2 x BOB.

Quentin Owen Barokamu je novým SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM!!!!

Rozhodčí : Oleg Fintora, SK a Miroslav Václavík, CZ

Gratulujeme a děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.1.2017 - Ch. Quentin Owen z Barokamu -ŠAMPION ČR!!!

A pokračujeme další skvělou novinkou. Ch. Quentin Owen Barokamu na XII. HANÁCKÉ NÁRODNÍ VÝSTAVĚ PSŮ V BRNĚ dne 08.01. 2017 ve třídě vítězů získal od pana rozhodčího MVDr.Petra Pavelka ocenění V1, CAC, CAC ČMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOS!!!QUENTIN JE NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION !!! Gratulujeme moc a moc.

2.1.2017 - Ch. Quentin Owen z Barokamu "TOP KNÍRAČ 2016 !!!

Letošní rok začínáme skvělou novinkou. Ch. Quentin Owen Barokamu byl loni výstavně velmi úspěšný a tak obsadil v soutěži "TOP KNÍRAČ JESENICKÉ POBOČKY 2016" 1. MÍSTO V KATEGORII MALÝ KNÍRAČ - VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ JESENICKÉ POBOČKY. Současně se s krásným počtem 840-ti bodů stává i ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM a tím i TOP KNÍRAČEM JESENICKÉ POBOČKY PRO ROK 2016. Obrovská gratulace a díky patří Hance a Milošovi, majitelům Quentínka.

V soutěži „TOP KNÍRAČ JESENICKÉ POBOČKY KLUBU CHOVATELŮ KNÍRAČŮ 2016“ se umístili na 6. místě Hanka Šemnická s Kirou (PRALINE Jingle z Barokamu), na 5.místě Jana a Martin Beranovi s OZZYM (OZZY Quiento z Barokamu).

V soutěži o "PRACOVNÍ POHÁR" se na 3 místě umístila Hanka Šemnická s KIROU (Praline Jingle z Barokamu). Všem moc děkuji za úžasnou reprezentaci Barokamíků na poli výstavním i pracovním. Přeji mnoho dalších úspěchů.

1.1.2017 - Setkání Barokamíků II.ročník-POZVÁNÍ na červen 2017!!!

Ve dnech 9.-11.6.2017 se uskuteční II.ročník SETKÁNÍ BAROKAMÍKŮ v Beskydech, v Bukovci v krásném wellnes hotelu Kempa. Pobyt je třeba si zarezervovat na hotelové recepci telefonicky nebo e-mailem do konce ledna 2017. Veškeré informace o hotelu, fotografie, které odpovídají skutečnosti, najdete na webových stránkách hotelu: www.hotelkempa.cz. Těšíme se na Vás, věříme, že to bude stejně bezva, jako minulý rok :-))). Prosím dejte mi vědět, kdo pojedete, ať víme, kolik se nás potká.

1.1.2017 - Vítáme v novém roce 2017!

_____________________________________________________________________________

ARCHIV

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008